آگهی فراخوان فروش
۱۳۹۵-۱۱-۰۵
برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در شرکت عمران شهر صدرا تشریح شد
۱۳۹۵-۱۱-۱۱

حضور شرکت عمران صدرا در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری سواحل مکران

شرکت عمران شهر جدید صدرا در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه پایدار در سواحل مکران در منطقه آزاد چابهار حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه پایدار به همراه نمایشگاه جانبی طی روزهای ۴ و ۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۵ در سواحل مکران در منطقه آزاد چابهار در حال برگزاری است.

در این همایش که با حضور برخی از وزرا و مقامات عالی‌رتبه کشور، مدیران ارشد ۳۰ شرکت و موسسه بزرگ از ۲۰ کشور خارجی و ۳۵ هلدینگ بزرگ داخلی برگزار می گردد، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری این شهر جدید را ارائه می کنند.

معرفی سواحل مکران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه، ارائه و بررسی برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه منطقه، پیگیری سیاست‌ها و اهداف کلان جمهوری اسلامی ایران در توسعه سواحل مکران، آشنایی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی با ظرفیت های سرمایه‌گذاری منطقه و کشور و ایجاد فضای مناسب جهت تعامل مستقیم بین مسئولین و دست اندرکاران وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی با سرمایه گذاران داخلی و خارجی از اهداف برگزاری این همایش بوده است.

شایان ذکر است منطقه مکران از شرق استان هرمزگان تا شرق استان سیستان و بلوچستان گستردگی دارد و شامل شهرستان های سیریک، جاسک، کنارک و چابهار می‌باشد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است