قابل توجه متقاضیان پروژه مسکن مهر ۷۶۸ واحدی (شرکت سد و عمران پارس گستر)
۱۳۹۵-۱۰-۱۳
بررسی روند اجرای طرح خانه هنرمندان صدرا
۱۳۹۵-۱۰-۱۵

۳ قطعه زمین بهداشتی درمانی توسط شرکت عمران صدرا واگذار گردید

کلنگ ساخت ۳ قطعه زمین با کاربری بهداشتی- درمانی جهت احداث پایگاه سلامت در شهر صدرا به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، پیرو درخواست مرکز بهداشت شیراز و با توجه به اهمیت خدمات بهداشت و درمان در شهر جدید صدرا، ۳ قطعه زمین در ۳ ناحیه مختلف شهر صدرا جهت کاربری درمانی در اختیار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در مراسم کلنگ زنی این زمین ها ضمن اشاره به گسترش روزافزون جمعیت شهر جدید صدرا خاطرنشان کرد: در راستای خدمات رسانی مناسب تر به ساکنین شهر صدرا بویژه فاز ۲ این شهر جدید، ۳ قطعه زمین جهت ساخت و ساز یک مرکز و دو پایگاه بهداشتی در شهر صدرا در اختیار مرکز بهداشت شهرستان شیراز قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به این مساله که شهر صدرا یک منطقه ویژه درمانی و پزشکی در منطقه است تصریح کرد: توسعه فضاها در استعداد شهری به ارائه خدمات محله ای و در نتیجه استفاده بهینه ساکنین شهر صدرا کمک می کند.

مهندس خانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: شرکت عمران شهر جدید صدرا آماده است تا به تمامی دستگاههای دولتی که علاقمند به ساخت و ساز و ارائه خدمات در شهر صدرا هستند، به صورت رایگان زمین تحویل دهد.

دکتر تهمتن رییس مرکز بهداشت شهرستان شیراز نیز در این مراسم ضمن معرفی پروژه های در دست اجرا گفت: کلنگ نخستین مرکز بهداشتی درمانی ملکی- دولتی شهر صدرا امروز به زمین زده شد که امیدواریم با همت مسئولین طی یک سال و نیم به سرانجام برسد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است