آغاز عملیات اجرایی مسیر دسترسی شهر صدرا به بزرگراه شیراز- اصفهان + گزارش تصویری
۱۳۹۷-۰۴-۰۸
آگهی فراخوان فروش املاک
۱۳۹۷-۰۴-۰۹

۵۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید برای اقشار متوسط ساخته می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در‌ جهت خانه‌دار شدن اقشار متوسط جامعه شهرداری‌های شهر‌های جدید و شرکت عمران شهرهای جدید موظف شده‌اند بیش از ۵۰ هزار خانه در این شهرها احداث کنند.

حبیب‌الله طاهرخانی در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی دسترسی شهر جدید صدرا به آزادراه شیراز- اصفهان با بیان اینکه ایجاد شهرهای جدید یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: همان‌طور که بازار مسکن دچار نوسانات شده است در‌ جهت خانه‌دار شدن اقشار متوسط جامعه شهرداری‌های شهر‌های جدید و شرکت عمران شهرهای جدید در کشور‌ موظف شده‌اند بیش از ۵۰ هزار خانه در این شهرها احداث کنند.

وی در مورد سهم استان فارس از این ۵۰ هزار واحد مسکونی گفت: در شهر جدید صدرا نیز ۳ هزار واحد مسکونی ساخته خواهد شد و تا پایان تیرماه یک هزار باب منزل مسکونی به اقشار متوسط جامعه ارائه خواهد شد.

طاهرخانی با بیان اینکه روند ساخت این واحدهای مسکونی مشارکتی است و نسبت به نیاز جامعه احدث می‌شوند، گفت: در حال حاضر نیازمند مدیرانی تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر هستیم که به توسعه فعالیت‌ها کمک کنند.

وی افزود: حمل‌و‌نقل ریلی یکی از موضوعاتی که شهرداری صدرا باید به فکر آن باشد تا امکان تسریع در دسترسی و خدمت‌رسانی به مردم فراهم شود و کیفیت زندگی در این شهر افزایش یابد.

                        

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

 

دیدگاه ها بسته شده است