آگهی فراخوان فروش املاک
۱۳۹۷-۰۲-۱۵
روند اجرایی پروژه ۲۰۰۰ واحدی بناسازان رمضان به طور مرتب رصد می شود + گزارش تصویری
۱۳۹۷-۰۲-۲۴

کلنگ اولین مجموعه ورزشی شهر صدرا به زمین زده شد.

با حضور مسئولین استانی، نخستین مجموعه ورزشی و زمین چمن مصنوعی١/۵ هکتاری شهر جدید صدرا کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم ضمن اشاره به پتانسیل های ورزشی شهر صدرا گفت: در سال گذشته از اعتبار ۴۵۰ میلیارد ریالی ورزش شهر شیراز تنها ۲میلیارد ریال در شهر صدرا جهت ساخت پیست اسکیت این شهر جدید هزینه شد و این در حالیست که حق شهر صدرا به عنوان جایگاه فوتسال استان چیزی بیش از این است.
حیدرعلی کامیاب ضمن اشاره به همدلی و هفکری تیم مدیریتی شهر صدرا افزود: همکاری تیم متخصص مدیریتی شهر صدرا نشان از اتفاقات خوب در آینده نزدیک علی الخصوص در حوزه ورزش در این شهر است. وی افزود: به دنبال عقد تفاهم نامه ای سه جانبه با حضور شهرداری، شرکت عمران و ورزش و جوانان هستیم تا جهت توسعه فضاهای ورزشی در سال ۹۷ به توافقاتی رسیده و شاهد پیشرفت هرچه بیشتر صدرا باشیم.
وی همچنین در خصوص پیست اسکیت شهر صدرا خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی پیست اسکیت صدرا به پایان رسیده و این مجموعه تا هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.
خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این مراسم، کلنگ زنی نخستین مجموعه ورزشی شهر صدرا با ظرفیت ۳۰۰۰ تماشاچی را گام موثری جهت آغاز جبران کمبودها و عقب ماندگی های گذشته در حوزه ورزش در این شهر جدید دانست.
وی خاطرنشان کرد: در طرح بازنگری طرح جامع شهر صدرا پیش بینی تأمین فضاهای ورزشی انجام گردیده است و بخش دولتی جهت تأمین زمین در این حوزه مشکلی ندارد؛ همچنین جهت حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی علاقمند به سرمایه گذاری در حوزه ورزش نیز مکانیزم های متعدد واگذاری زمین با تسهیلات ویژه درنظر گرفته شده است.
دکتر حاجی پور ضمن اشاره به تنظیم برنامه منسجمی جهت همکاری با اداره ورزش و جوانان و شهرداری صدرا جهت توسعه ورزش در این شهر گفت: شرکت عمران شهر جدید صدرا آمادگی دارد طی تفاهم نامه سه جانبه ای که در آینده نزدیک تنظیم می گردد جهت گسترش فعالیت های ورزشی و حمایت از تیم های ورزشی همگانی و قهرمانی نهایت تلاش خود را بنماید.
وی ضمن اشاره به فعالیت سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشور در شهر صدرا خاطرنشان کرد: حضور ایشان پتانسیل بسیار خوبی برای شهر است و امیدواریم با توجه به سابقه ورزشی این شهر به زودی به کمپین ورزشی استان بدل شود.
سیدمحمد ناظم الشریعه رئیس اداره ورزش و جوانان شهر صدرا، حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهر شیراز، ملک زاده شهردار و رزمجو رئیس شورای اسلامی این شهر نیز در این جلسه جهت گسترش ورزش این شهر پیشنهاداتی ارائه نمودند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است