پرسشهای مسکن مهر

Z_پرسش مسکن مهر

اولویت بندی متقاضیان مسکن مهر بر چه اساسی انجام شده است؟

خانواده معظم شهدا و جانبازان ، زنان سر پرست خانوار ،مدد جویان کمیته حضرت امام(ره) وبهزیستی ،تاریخ ثبت نام و واریز وجه (لازم به ذکر است اولویت بندی از طریق اداره کل راه و شهر سازی استان صورت پذیرفته است)

اختصاص واحد مسکن مهر بر چه اساسی انجام شده است؟

بر اساس بند (12) دستور العمل ثبت نام و واگذاری مسکن مهر(بر اساس تاریخ واریز وجه)میباشد.ماده 12 : اولویت بندی تحویل واحد متقاضیاولویت بندی تحویل و انتخاب واحد توسط شرکت عمران براساس امتیاز مکتسبه حاصل از زمان و مبالغ واریز اقساط است ، و در شرایط امتیاز مساوی اولویت تحویل از طریق قرعه کشی تعیین خواهد شد . اولویت بندی متقاضیان جهت تحویل واحد از طریق « سامانه ثبت نام و واگذاری مسکن مهر » انجام می پذیرد.

به چه علت تعاونی ها منحل گردیدند و اسامی متقاضیان جدید را جهت ثبت نام پستی اعلام نکرده اند؟

در این خصوص می بایست به اداره تعاون مراجعه نمود.

تحویل واحدهای در حال ساخت مسکن مهر چه زمانی انجام می شود؟

کلیه واحد های مسکن مهر تحویل نشده تا پایان سال 1394 تکمیل و تحویل متقاضیان می گردد.(از طریق پیامک یک ماه قبل از زمان تحویل به متقاضی اعلام می گردد).

ثبت نام جدید مسکن مهر انجام می شود؟

خیر

خرید و فروش مسکن مهر امکان پذیر است؟

بزودی سامانه نقل و انتقال و معاملات ثانویه راه اندازی خواهد شد و از طریق سایت باطلاع عموم خواهد رسید

چرا شماره حساب برای برخی از متقاضیان باز نمی شود؟

ممکن است متقاضی در بانک مسکن از قبل حساب داشته که با حساب جدید تناقض پیدا کرده است و یا مشخصات شناسنامهای ارائه شده صحیح نباشد، که در اینصورت متقاضی می بایست جهت رفع اشکال به شرکت عمران و یا بانک مسکن مراجعه نماید.

آیا امکان جابجایی متقاضی در پروژه ها و یا واحدهای مسکن مهر وجود دارد؟

خیر

شرایط دریافت وام خودمالکین چگونه است؟

دارا بودن شرایط چهار گانه متقاضیان مسکن مهر+دارا بودن زمین و پروانه ساختمانی در شهر جدید صدرا.(لازم به ذکر است در حال حاضرپرداخت وام متوقف شده است)

چه تصمیمی در خصوص متقاضیان اولویتهای بالا و اعلام نشده گرفته خواهد شد؟

تصمیمات لازم از طریق شورای مسکن استان در خصوص مابقی متقاضیان ثبت نام شده اتخاذ. وشرکت عمران نیزپیگیری لازم را از طریق اداره کل راه و شهر سازی استان انجام خواهد داد.

پروژه بنا سازان چه موقع تحویل متقاضیان می شود؟

شرکت بنا سازان متعهد شده تا پایان سال 94 پروژه را تحویل متقاضیان دهد,و شرکت عمران نیز از طریق مسئولین استانی پیگیر فعال تر نمودن پروژه است.

اعلام واریزی آورده متقاضیان از چه طریق انجام می شود؟

از طریق جراید کثیرالانتشار استان فارس