تاکید نمایندگان مجلس بر سرعت عمل در اجرای طرح تصفیه خانه شهر صدرا
۱۳۹۵-۰۶-۲۸
خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا تأکید کرد: در شهر صدرا واگذاری زمین رایگان و بدون ترک تشریفات وجود ندارد
۱۳۹۵-۰۶-۳۱

همزمان با عید غدیر پایگاه اورژانس ۱۱۵خواجه نصیرالدین طوسی در شهر صدرا افتتاح شد

پایگاه اورژانس ۱۱۵خواجه نصیرالدین طوسی در شهر صدرا و با کمک یکی از نیکوکاران عرصه سلامت همزمان با عید غدیر افتتاح گردید.

پایگاه اورژانس ۱۱۵خواجه نصیرالدین طوسی، با حضور دکتر ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا و جمعی دیگر از مسوولان این شهر، با کمک ۱۵۰میلیون تومانی “سید رضا شهابی” نیکوکار عرصه سلامت فارس برای ساخت پایگاه، آغاز به کار کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آیین گشایش این پایگاه، گفت: در دیدگاه اسلامی، نجات جان یک نفر، معادل همه بشریت است و کار اورژانس نیز نجان جان انسان هاست.

دکتر ایمانیه با تاکید بر خدمت ارزشمند اورژانس به عرصه سلامت، ادامه داد: کارکنان اورژانس برای نجات جان انسان ها، آسایش و آرامش خود را فدا می کنند و اجر این کار را در نظر می گیرند.

او اضافه کرد: هر فردی که هر قدمی برای توسعه خدمات اورژانس بردارد، در نجات جان انسان ها و ثواب این امر، شریک است و این پایگاه هم با کمک یکی دیگر از نیکوکاران عرصه سلامت فارس، آغاز به کار می کند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا نیز با تبریک عید سعید غدیرخم، بر اهمیت خدمات اورژانس در نجات جان انسان ها تاکید کرد.

مهندس خانی گفت: شهر صدرا با توجه به دارا بودن ورودی و خروجی در چند منطقه، در آینده پرتردد می شود و راه اندازی پایگاه اورژانس، تدبیری در این زمینه برای کاهش صدمات احتمالی است.

او از همکاری در خصوص ارایه زمین در شهر صدرا برای ایجاد راه اندازی پد بالگرد خبر داد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس هم با اشاره به پیشینه ارایه خدمات اورژانسی به مردم شهر صدرا، گفت: در سال ۹۴، روزانه به طور متوسط، هشت ماموریت برای خدمت رسانی به مردم شهر صدرا، صورت گرفته و در سال ۹۴، دو هزار و ۸۰۰ماموریت امدادی در این منطقه انجام شده است.

دکتر محمدرضا عالی منش ادامه داد: در سال جاری با استقرار یک کانکس در شهر صدرا، ضمن کاهش ۶دقیقه ای زمان حضور امدادگران بر بالین بیماران که به زمان ۱۱دقیقه رسیده ایم، در آمار ماموریت ها نیز با افزایش مواجه بوده ایم.

او اضافه کرد: با توجه به استقرار این کانکس در منطقه نزدیک به سکونت مردم، میزان تماس ها با پایگاه نیز افزایش یافته و در سه ماهه اخیر، امدادگران اورژانس این منطقه، روزانه به طور متوسط در ۹ماموریت امدادی حضور داشته و خدمت رسانی کرده اند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس ابراز امیدواری کرد با راه اندازی پایگاه اورژانس ۱۱۵ خواجه نصیرالدین طوسی در بلوار پاسداران، جنب اکوپارک شهر صدرا با ۳۰۰مترمربع مساحت و ۱۶۰مترمربع زیربنا، با تامین زمین از سوی شهرداری شهر صدرا، زمینه خدمت رسانی به مردم بیش از پیش فراهم شود.

 

                                                                         روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است