برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس در شهر جدید صدرا + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۰۴-۰۷
برگزاری جلسه عفاف و حجاب و تقدیر از حجاب برتر در شرکت عمران شهر صدرا + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۰۴-۲۱

هشت هزار مترمربع زمین در شهر صدرا آماده واگذاری به خیران است

هشت هزار مترمربع زمین در شهر صدرا آماده واگذاری به خیران است

مدیر عامل شرکت عمران صدرا گفت: هشت هزار متر مربع زمین در شهر صدرا آماده واگذاری به خیران است و این شرکت برای احداث یک هزار واحد مسکونی خیر ساز در صدرا آمادگی دارد و در مناطق مختلف این  شهر و با پراکنش مناسب زمین این یک هزار واحد را تامین خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا و به نقل از خبرگزاری ایرنا، مهدی خانی در حاشیه نشست مجمع عمومی و اعضای هیات امنای انجمن خیرین مسکن ساز فارس با اشاره به اینکه تامین زمین برای ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی خیر ساز در شهر صدرا از اولویت های این شرکت است، گفت: زمین مورد نیاز برای احداث ۳۰۰ واحد آن تا ۲۲ ماه آینده و زمین برای ساخت ۱۰۰ واحد مسکونی دیگر تا پایان سال ۹۶ تامین خواهد شد.
وی بیان داشت: بر اساس قوانین موجود تامین زمین رایگان برای این شرکت امکان پذیر نیست، اما با استفاده از مصوبات و قیمت کارشناسی و با اولویت دادن به محرومان و نیازمندان می توان زمین را با قیمت مناسب و کارشناسی رسمی در اختیار خیران قرار داد تا کار احداث واحد های مسکونی خیر ساز رونق و شتاب گیرد.
خانی ادامه داد: همچنین این شرکت در زمینه تامین زمین مناسب برای احداث ۱۵۴ واحد مسکونی ویژه خانوارهای دارای ۲ عضو معلول نیز آماده همکاری است.
وی با بیان اینکه برای تامین سرپناه، خانوارهای دارای عضو معلول و خانوارهای نیازمند باید در اولویت قرار گیرند، گفت: به درستی رنج نداشتن سرپناه برای یک خانواده تحت پوشش را درک می کنیم، نگهداری از یک عضو معلول در یک خانواده نیازمند موضوعی نیست که بتوان با بی تفاوتی از کنار آن گذشت بلکه همه انسانها و کسانی که دغدغه داشتن جامعه سالم دارند باید در این زمینه احساس مسئولیت کنند.
خانی افزود: کار خیران در این زمینه ارزشمند و منطبق با آموزه های دینی و معنوی است، شرکت صدرا نیز در ارتباط با این مقوله آمادگی دارد تا پیگیری های لازم را برای حل مشکلات انجام دهد.
مدیر عامل شرکت عمران شهر صدرا با اشاره به اهداف و برنامه های احداث شهر صدرا به عنوان یک شهر جدید در کنار شهر شیراز  گفت: شهرهای جدید مجموعه های زیستی از پیش اندیشیده و برنامه ریزی شده ای هستند که آگاهانه در پاسخ به نیاز انسان امروز و اهداف از قبل تعیین شده، احداث می شوند و شهر صدرا نیز در همین چارچوب ایجاد شده است.
خانی افزود: شهرهای جدید رویکردی معقول و منطقی به حل مشکلات رو به تزاید شهرنشینی داشته اند، کلانشهر شیراز نیز از این مشکلات مستثنی نیست و بی شک مشکلاتی در حوزه سکونت و احداث مسکن داشته است که اکنون سرریز آن به صدرا می آید در عین حال ما با وجود همه این مشکلات برای تامین زمین مناسب و در اختیار گذاشتن آن به خیران آمادگی داریم.
وی بیان کرد: دور از انتظار نخواهد بود اگر شهرصدرا در آینده ای نه چندان دور به جایگاهی الهام بخش در بُعد شهرسازی نوین و قطب گردشگری با رویکردی خردگرا در سطح استان و حتی کشور بدل شود.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است