نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری
۱۳۹۷-۱۰-۰۸
آغاز بکار فاز یک مسیر دسترسی صدرا به تنگ قره پیری تا پایان امسال
۱۳۹۷-۱۰-۱۷

نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری شهر جدید صدرا یکی از مناسب ترین و موثرترین شهرها در حوزه سرمایه گذاری در سطح کشور

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا از حضور این شرکت در نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری خبر داد: این نمایشگاه از ۲۳ تا ۲۵ دی ماه ۹۷ در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور گفت: این نمایشگاه جامع ترین نمایشگاه و متناسب با شرایط روز کشور در بخش مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری طراحی شده است.

وی تصریح کرد: شرکت عمران با ظرفیت و پتانسیل های توسعه مسکن و خدمات و همچنین با دراختیار داشتن سهم ۲۵ هزار واحدی از برنامه توسعه مسکن وزارت راه و شهرسازی و نیز فرصت های متعدد ساخت مراکز محلات، بعنوان یکی از موثرترین و مناسب ترین شهرهای جدید در حوزه سرمایه گذاری تامین مسکن و خدمات در سطح کشور است.

حاجی پور با اشاره به اهداف این نمایشگاه اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه بین المللی اشتراک گذاشتن تجربیات شهرهای مختلف برای تحقق برنامه های توسعه ای مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری، ایجاد انگیزه جهت سرمایه گذاری بخش های مختلف خصوصی و برقراری ارتباط بیشتر بین نهادهای علمی و اجرایی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه مسکن و شهرسازی است.

وی ادامه داد: آشنایی با جدید ترین فناوری های نوین صنایع و تجهیزات مسکن و شهرسازی، گسترش تعامل با سایر کشورها، جذب و هدایت سرمایه های داخلی و خارجی جهت ورود به پروژه های مسکن و شهرسازی به منظور رونق و توسعه آن از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه به شمار می آید.

مدیر عامل شرکت عمران شهرجدید صدرا، این رویداد را بازار ایده آلی برای دیدار مدیران و متخصصان ارشد دولتی با بخش خصوصی با اراِئه آخرین دستاوردهای روز دنیا در حوزه شهری برشمرد و تاکید کرد: این نمایشگاه با حمایت و مشارکت نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی و با حضور شرکت های بین المللی و استارت آپ های ایرانی و خارجی برگزار می گردد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است