پیاده روی خانوادگی با طرح جنگلانه همزمان با روز درختکاری در شهر صدرا + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۱۲-۱۵
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نوید داد: متقاضیان پروژه بناسازان رمضان از ابتدای سال آینده طی فراخوان جهت عقد قرارداد معرفی می شوند
۱۳۹۶-۱۲-۲۷

ناظم الشریعه به عنوان برترین مربی سال ایران انتخاب شد

سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران برترین مربی سال ایران شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران طی مراسمی که هرساله از طرف وزارت ورزش و دانشگاه علوم ورزشی شهید رجایی برگزار گردیده و طی آن ۱۰ نفر از برترین‌های ورزشی کشور معرفی می گردند، به عنوان برترین مربی سال انتخاب شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشور در خصوص این مراسم گفت: این جایزه برای من افتخار بزرگی است و خدا را شکر می‌کنم که باز فوتسال توانست افتخار آفرینی کند.

وی افزود: من از دریافت این جایزه به دو دلیل خیلی خوشحالم یکی اینکه از طرف خانواده فوتسال توانستم این جایزه را دریافت کنم دوم اینکه این افتخار در روز میلاد فاطمه زهرا (س) به من اهدا شد؛ تاکنون من هر افتخاری بدست آوردم در ایام‌های بانوی گرانقدر اسلام بوده است.

ناظم الشریعه اظهار داشت: این جایزه حاصل تلاش تمامی اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی است که لازم می دانم از زحمات تک تک آنها تشکر ‌کنم و من در این مراسم به عنوان نماینده خانواده فوتسال ایران حاضر شدم و انشالله با تلاش و همت کادر فنی و بازیکنان تیم ملی این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد.
وی در پایان گفت: امیدوارم این حرکت های ورزشی ادامه داشته باشد و از تک تک کسانی که در امر برگزاری این مراسم زحمت کشیدند قدردانی می کنم.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است