معرفی سرپرست جدید شرکت عمران شهر جدید صدرا
۱۳۹۶-۰۵-۳۰
با حکم وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت؛ حبیب‌الله طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای‌جدید شد
۱۳۹۶-۰۶-۱۴

مهندس مؤیدی سرپرست شرکت عمران صدرا: مسئولان کشور به شهر صدرا با حساسیت بیشتر بنگرند

جلسه معارفه سرپرست جدید و تقدیر از مدیرعامل پیشین شرکت عمران صدرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در این جلسه مهندس مؤیدی سرپرست شرکت عمران صدرا طی سخنانی تاکید کرد: مسئولین کشوری باید با حساسیت بیشتر به شهر صدرا به عنوان دومین شهر بزرگ فارس بنگرند و حمایت های لازم را برای تکمیل طرح ها و برنامه های ویژه جهت انجام زیرساخت ها، تصفیه خانه فاضلاب، راههای دسترسی، راه آهن و سایر مسائل بنمایند.

وی با تقدیر از تلاش های مهندس خانی مدیرعامل پیشین شرکت عمران برای ایشان در مسئولیت تازه در حوزه شرکت شهرهای جدید کشور آرزوی موفقیت کرد و متذکر شد: ما با آغوش باز داشته های شرکت عمران را در اختیار شهر صدرا قرار می دهیم و هیچ رقابتی با شهرداری صدرا نداشته و نخواهیم داشت.

وی افزود: هدف ما باید رفاه و آسایش مردم باشد و با تعامل بین دو دستگاه شهرداری و شرکت عمران قطعاً شاهد توسعه بیشتر صدرا خواهیم بود.

لازم به ذکر است مهندس خانی مدیرعامل پیشین شرکت عمران نیز در این جلسه طی سخنانی ضمن ارائه آمار و گزارش ها از فعالیت های صورت گرفته در مدت تصدی ایشان طی سه سال گذشته تاکید کرد: باید فرایند کارها را سهل کنیم تا رفاه مردم کسب شود.

وی افزود: آنچه در شرکت عمران رخ داده حاصل تلاش کلیه همکاران بوده و من کارگر نظام بوده و هستم و البته خدمت کردن شجاعت می خواهد و من به عنوان یک شیرازی به وظیفه ام عمل کردم و در آینده نیز در خدمت اهالی منطقه خواهم بود.

اضافه می شود در پایان این جلسه که با حضور مهندس طاهرخانی عضو هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید، دکتر پارسایی و مهندس رضایی نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، مسئولین کمیته های شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید، هیئت مدیره شرکت عمران صدرا و کارکنان این مجموعه در محل سالن وحدت شرکت عمران برگزار شد با تقدیر از تلاش های مدیرعامل پیشین، حکم مهندس مؤیدی به عنوان سرپرست شرکت عمران صدرا به ایشان ابلاغ گردید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است