برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز فارس و نقش شرکت عمران صدرا در این عرصه
۱۳۹۶-۰۲-۰۷
دیدار و تجلیل اعضای هیأت مدیره شرکت عمران صدرا از همکاران جانباز
۱۳۹۶-۰۲-۱۲

مهرآبادی در جمع مدیران عامل شهرهای جدید مطرح کرد: اگر لازم باشد برای تکمیل مسکن مهر شبانه روزی کار می کنیم

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: مسکن مهر تعهد دولت به مردم است و برای تکمیل این واحدها اگر لازم باشد شبانه روزی فعالیت می کنیم تا آن را به سرانجام برسانیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا و به نقل از پایگاه خبری شرکت عمران شهرهای جدید، علی اصغر مهرآبادی در نشست روز گذشته با موضوع پیگیری روند پیشرفت فیزیکی مسکن مهر که با حضور مدیران عامل شهرهای جدید کشور برگزار شد، بر تسریع روند اجرایی واحدهای مسکن مهر تأکید کرد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دغدغه فعلی و اصلی ما حل مشکلات مردم در حوزه مسکن مهر است، گفت: روند اجرایی تکمیل مسکن مهر در حد قابل قبولی پیش می رود، اما با این حال باید از تمام ظرفیت ها و نیروهای خود در راستای سرعت بخشی به تکمیل پروژه ها استفاده کنیم.

مهرآبادی با ارائه آماری درخصوص واحدهای مسکن مهر مورد نیاز در کل کشور که اخیراٌ صورت گرفته، اظهار داشت: از همان ابتدای طرح مسکن مهر پیشنهاد من این بود که کل مسکن مهر کشور باید ۴۰۰هزار واحد باشد و مطالعات اخیر هم نشان می دهد که کل نیاز مسکن مهر در کشور، ۷۰۰هزار واحد بوده است.

وی در ادامه افزود: متأسفانه زمانی که پروژه مسکن مهر مطرح شد، برنامه ریزی کارشناسی و جامعی برای واگذاری تعداد واحدهای مسکن مهر، جانمایی ها و چگونگی تأمین خدمات زیربنایی صورت نگرفت که در حال حاضر با تعداد انبوهی از واحدهای فاقد متقاضی و مشکلات عدیده در زمینه خدمات زیربنایی مواجه هستیم.

مهرآبادی خاطرنشان کرد: تکمیل مسکن مهر وظیفه دولت و تعهدی است که به مردم داده ایم و با تلاش مضاعف و برطرف کردن مشکلات، بیشتر پروژه ها را به سرانجام خیرخواهیم رساند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است