حضور شرکت عمران شهر جدید صدرا در هشتمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور
۱۳۹۵-۰۸-۱۰
بازدید مدیران ارشد شهر صدرا از غرفه شرکت عمران در نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری
۱۳۹۵-۰۸-۱۵

مهدی خانی مدیرعامل شرک عمران صدرا اعلام کرد: • مراودات شرکت عمران صدرا با سرمایه گذاران در نمایشگاه بین المللی کیش گسترش می یابد.

اهداف حضور شرکت عمران شهر جدید صدرا در هشتمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری کشور در کیش توسط مهندس خانی مدیرعامل این شرکت تشریح گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مهدی خانی در جریان مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت:
معرفی تلاش ها و اقدامات شرکت عمران صدرا و دستاوردهای این مجموعه و گسترش مراودات با توجه به بسته های سرمایه گذاری ارائه شده در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان، سرمایه گذاران و نمایندگان مجامع شرکت کننده در نمایشگاه مدنظر مسئولین این شرکت قرار دارد.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا تاکید کرد در جریان برگزاری این نمایشگاه بایستی تلاش کنیم که با اشخاص حقوقی در حوزه های سرمایه گذاری و مالی همچون بانک ها و بیمه ها و شرکت های سرمایه گذاری، تعاملات و مراودات خود را بیش از پیش گسترش دهیم.
خانی در ادامه افزود : عصر حاضر، عصر خلاقیت و نوآوری در امورات و الگوبرداری از تلاش های دیگر شرکت کنندگان در نمایشگاه و بررسی خلاقیت ها و نوآوری¬های آنها بایستی مدنظر کارشناسان شرکت عمران صدرا قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا همچنین گفت:
در جهت همیاری و ارتقای سطح عمرانی و اجتماعی دیگر شهرهای جدید کشور، بنا داریم پروژه ها، طرح ها و برنامه های شرکت عمران را در جلسات مشترک با کارشناسان منتخب آن شهرها به بحث و تبادل نظر بگذاریم.
در این جلسات کارشناسان و مدیران شرکت عمران شهر جدید صدرا چگونگی اجرا و جزئیات هر طرح و پروژه را تحلیل و تبیین و معرفی خواهند کرد که قطعاً نتایج ثمربخشی از این نشست های کارشناسانه حاصل خواهد شد.
روابط عمومی شرکت عمران صدرا

دیدگاه ها بسته شده است