آگهی فراخوان فروش املاک
۱۳۹۶-۱۰-۲۰
اولین جلسه پایش شهر صدرا – بازدید از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۱۰-۲۳

معاون وزیر راه و شهرسازی در جلسه پایش شهر صدرا: شهر جدید صدرا می تواند به برند شهرهای جدید ایران تبدیل شود.

‎سلسله نشست های پایش شهرهای جدید کشور ویژه شهر جدید صدرا برگزار شد.
‎به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، اولین جلسه پایش این شهر جدید باحضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور به میزبانی شرکت عمران شهر جدید صدرا برگزار گردید.
‎در این جلسه حبیب اله طاهرخانی مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید ضمن تشریح اهداف اصلی برگزاری جلسات پایش شهرهای جدید کشور گفت: شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید در راستای شناخت و تحلیل مسائل، مشکلات و اولویت های شهرهای جدید کشور و کمک به دید دقیق تر به مسائل و اتخاذ تصمیمات صحیح تر سلسله جلسات پایش را در این شهرها در دستور کار قرار داده است.
‎وی خاطرنشان کرد: شهر صدرا دوازدهمین شهری است که به این منظور و در راستای نظارت و پایش مستمر، هدفمند و منظم مورد بازبینی و تحلیل قرار می گیرد.
‎معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به بازدید از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان گفت: این پروژه یکی از منشأهای انتقاد از مجموعه عمران صدرا بود که به همت و تصمیم صحیح هیأت مدیره جدید روند اجرای آن که به مدت یکسال به دلایل متعدد متوقف مانده بود، بار دیگر آغاز گردیده و امید است با توجه به اینکه اصل کار طی شده است با نظارت و دقت مستمر به زودی به بهره برداری برسد.
‎حبیب اله طاهرخانی با اشاره به اهمیت شهر جدید صدرا در بین شهرهای جدید کشور اضافه کرد: این شهر جدید ظرفیت مناسبی برای توسعه دارد و با برنامه ریزی و اقدام مناسب می تواند به برند شهرهای جدید تبدیل شود و اعتبار ما باشد.
‎وی همچنین درخصوص همکاری مجموعه عمران با شهرداری گفت : همکاری مابین شرکت عمران، شهرداری و شورای شهر مورد تاکید ستاد مجموعه شهرهای جدید است و خوشبختانه شهرداری و شورای شهر صدرا با التزام به اجرای ضوابط و مقررات شهرسازی در اداره شهر، حداکثر مساعدت را با مجموعه عمران این شهر دارند. وی افزود: شهرداری توانمند به ما کمک می کند که به اهداف و سیاست های ایجاد شهرهای جدید دست یابیم.
‎مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید همچنین فعالیت های فرهنگی و مذهبی را از اولویت های مجموعه عمران در شهرهای جدید دانست و اضافه کرد: شهر صدرا در برخی مسائل فرهنگی از کمبودهای جدی رنج می برد که در این جلسه سعی می شود بند بند این مسائل بررسی شده و نتیجه آن را ساکنین شهر صدرا در آینده نزدیک به عینه ببینند.
‎وی خطاب به امام جمعه شهر صدرا خاطرنشان کرد: از شما خواهشمندیم با توجه به این مسئله که مراجعه مردم بصورت حضوری با شما بیشتر صورت می گیرد دغدغه ها و اولویت های ساکنین را جدی گرفته و به ما منتقل کنید.
‎یداله رحمانی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری فارس و عضو هیأت مدیره شرکت عمران صدرا نیز در این جلسه از شهر صدرا به عنوان شهر جدید موفق یاد کرده و افزود: شهر صدرا از لحاظ جمعیت پذیری و اجرای برنامه های توسعه از شهرهای جدید موفق کشور است. وی ابراز امیدواری کرد: جلسه امروز می تواند با اتخاذ تصمیمات مناسب و کمک به اتمام پروژه های ناتمام موجب ایجاد زمینه پیشرفت بیشتر این شهر گردد.
‎خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این جلسه ضمن خیرمقدم، از تدابیر دوره جدید مدیریت شرکت مادر تشکر نموده و رصد منظم و مستمر شهرهای جدید را در حل معضلات و پیشرفت هرچه بیشتر آنها بسیار مؤثر دانست.
‎وی ضمن اشاره به آخرین جلسه مدیران شهرهای جدید کشور در شهر جدید پردیس خاطرنشان کرد: شرکت عمران صدرا درصدد است با بررسی سرفصل های موردنظر درخصوص وصول مطالبات معوق، انجام تکالیف مجمع و بندهای حسابرسی به نتایج مفیدتری برسد.
‎مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا خاطرنشان کرد: ادامه روند کیفیت بخشی به زندگی مردم در شهر صدرا، حمایت ویژه معاون محترم وزیر و هیات مدیره شرکت مادر تخصصی را می طلبد و از طرفی هیات مدیره شرکت عمران صدرا نیز اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
حاجی پور اضافه کرد: صدرا بدلیل مزیت هایی که دارد از محدود شهرهای جدیدی در سطح کشور است که واحد خالی در پروژه های مسکن مهر خود ندارد و هشت هزار نفر متقاضی مازاد دارد که متاسفانه در حال حاضر بدلیل محدودیت در امکانات بانک مسکن و کمبود زمین نمی توانیم پاسخگوی این متقاضیان باشیم.
‎وی همچنین درخصوص تعامل بین شرکت عمران صدرا با شهرداری گفت: شهرداری و شورای شهر صدرا هماهنگی و همسویی خود با مجموعه مدیریت شهر صدرا را در عمل ثابت کرده است.
‎حاجی پور به جلسات هفتگی مستمر با شهرداری صدرا اشاره کرد و افزود: عمران صدرا حداکثر ظرفیت خود را در همکاری و مساعدت با شهرداری این شهر باتوجه به قابلیت هایی که در دستور کار دارد بکار می گیرد.
‎در ادامه این جلسه حاج آقا حسین نژادیان امام جمعه شهر صدرا نیز طی سخنانی به ارائه مطالباتی نظیر دفتر اداری امام جمعه، ساخت مصلی و مجموعه فرهنگی و همچنین گسترش فضاهای آموزشی پرداخت.
‎ملک زاده  شهردار صدرا نیز در این جلسه ضمن تشکر از انتخاب حاجی پور به عنوان مدیرعامل عمران صدرا متذکر شد: در دوره مدیریت دکتر حاجی پور نخستین دوره بازدیدهای مشترک عمران، شهرداری و اعضای شورا شکل گرفته است و شهرداری و عمران صد در صد یکی هستند.
‎وی در راستای بهبود وضعیت خدمات رسانی به ساکنین شهر صدرا خواستار مساعدت عمران در بحث حمل و نقل عمومی و ارتقاء کیفیت خدمات آتشنشانی این شهر شد که مقرر گردید هیأت مدیره شرکت عمران صدرا در یک جلسه ویژه تقاضای شهرداری را بررسی و پیشنهادات لازم را جهت مساعدت با مجموعه شهرداری جهت تأیید مجمع عمومی به تهران منعکس نماید.
‎اضافه میگردد در این جلسه که با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ستادی شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید و مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت عمران صدرا برگزار گردید حوزه های مختلف کاری از جمله مسکن مهر، خدمات روبنایی، شهرسازی، حقوقی، بودجه و سایر مباحث اداری و تشکیلاتی مورد بررسی قرار گرفت و درخصوص بهبود وضعیت راههای مواصلاتی و سرعت بخشیدن به تکمیل خدمات روبنایی بخصوص در سایت های مسکن مهر تصمیماتی اتخاذ گردید.

‎روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است