سیاست ایجاد شهرهای جدید تعهد دولت است و همه دستگاههای دولتی باید متعهد به همکاری و کمک به منظور موفقیت این سیاست باشند
۱۳۹۶-۱۱-۱۱
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خدمات حفاظت اراضی
۱۳۹۶-۱۱-۱۴

معاون استاندار فارس: بخشی از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان همزمان با دهه فجر به متقاضیان تحویل می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس ضمن بازدید از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان، پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه را چشمگیر خواند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، یداله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با حضور در سایت اجرایی پروژه بناسازان رمضان از همت تمامی عوامل اجرایی این پروژه در جبران نقصان گذشته تقدیر کرد.

وی خاطرنشان کرد: پیش از این از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان شهر صدرا بوده ایم و اکنون در بازدیدهای هفتگی که از این پروژه به عمل می آید شاهد پیشرفت چشمگیر این مسکن مهر هستیم؛ این در حالی است که پروژه بناسازان رمضان پروژه ای است که بدلایل متعدد مدت طولانی مسکوت مانده بود و راه اندازی دوباره آن به همت بزرگی نیاز داشت.

رحمانی افزود: هم اکنون این مژده را به متقاضیان محترم می دهیم که برنامه ریزی لازم برای افتتاح و بهره برداری ۴۵۰ واحد از این پروژه همزمان با دهه مبارک فجر انجام شده است و مابقی واحدها نیز که شامل حدود ۱۵۳۰ واحد می باشد، زمانبندی لازم برای به بهره برداری رسیدن آنها در ۸ ماه آتی تنظیم شده و به یاری خداوند پرونده مسکن مهر با بهره برداری کامل پروژه، طبق این برنامه زمانبندی در شهر جدید صدرا بسته خواهد شد.

معاون استاندار فارس بر تداوم تلاش و همت دست اندرکاران در به انجام رساندن این امر خطیر تاکید کرد و از تمامی عوامل اجرایی اعم از شرکت عمران شهر صدرا، نظام مهندسی، بانک مسکن، اداره آب و فاضلاب، راه و شهرسازی، برق، گاز قدردانی کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است