حضور کارشناسان و مدیران حوزه شهرسازی شرکت عمران صدرا در هفتمین همایش شهر ایده آل
۱۳۹۵-۱۰-۰۸
برگزاری جلسه امکان سنجی توسعه های شهری جدید در کلانشهر شیراز
۱۳۹۵-۱۰-۰۹

مشترکین همراه اول در صدرا در صورت مواجه شدن با هرگونه اختلال گزارش دهند

مدیر عامل شرکت مخابرات استان فارس گفت: با اجرای برنامه فاز هفت ارتباطات سیار و ایجاد تغییر در سامانه های تلفن همراه، مشکلات ارتباطی همراه اول در این استان به کمترین حد خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا و به نقل از خبرگزاری ایرنا، علی اصغر روزگار در مصاحبه مطبوعاتی خود افزود: این اقدام همسو با راه اندازی نسل سوم (۳G) و نسل چهارم (۴G) تلفن همراه انجام می شود که بهبود سرویس دهی به مشترکان این اپراتور را به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: تعویض این تجهیزات که تاکنون ۵۰ درصد آنها را دریافت کرده ایم به شکل منطقه به منطقه در حال انجام است و هم اینک در شهرک صدرای شیراز کار تعویض تجهیزات و همچنین بهینه سازی به طور کامل انجام شده است.

روزگار بیان کرد: تقاضای ما از شهروندان ساکن صدرا این است که در صورت مواجه شدن با هرگونه اختلال در شبکه همراه اول، از طریق تماس با ۹۹۹۰ با ذکر نوع مشکل و نقطه بروز اختلال همکاران ما را در جریان قرار دهند تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

مدیر عامل شرکت مخابرات فارس گفت: با بهینه سازی و نصب سامانه های جدید، ظرفیت سرویس دهی به مشترکان نیز افزایش خواهد یافت و امکان برقراری همزمان ارتباط در یک منطقه بین تلفن های همراه با حذف اختلال هایی مانند در دسترس نبودن و قطع مکرر ارتباط، بیشتر خواهد شد.

وی افزود: البته وجود اختلال تا ۷۲ ساعت در مناطقی که کار تعویض تجهیزات در آن مناطق انجام می شود، امری کاملا طبیعی است و پس از آن این اختلال ها دیگر وجود نخواهد داشت و در صورتی که شهروندان اختلالی را مشاهده کردند حتما از طریق شماره تلفن یاد شده اطلاع رسانی کنند.

روزگار افزود: می کوشیم تا با تقویت فرکانس های مجازی که شرکت مخابرات در استان از آنها استفاده می کند خدمات را با کیفیتی مطلوب به مشترکان ارائه دهیم، فرکانس هایی که هیچگونه آسیب و زیانی برای شهروندان نداشته و همه مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

روزگار ادامه داد: شرکت مخابرات استان فارس به هیچ روی از فرکانس های غیرمجاز برای ایجاد و تقویت زیرساخت های ارتباطی استفاده نمی کند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است