معاون وزیر راه و شهرسازی: دنبال تبلیغات و نمایش نیستیم
۱۳۹۵-۰۶-۰۳
گزارش تصویری آیین افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه فردوسی شهر جدید صدرا
۱۳۹۵-۰۶-۰۳

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا: وظیفه خود می دانیم که اشکال های مسکن مهر را رفع کنیم

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با اشاره به گفت و گوی رو در روی ساکنان برخی طرح های مسکن مهر در این شهر با معاون وزیر راه و شهرسازی که در حاشیه برگزاری این آیین صورت گرفت، بیان داشت: وظیفه خود می دانیم که اشکال های این طرح ها را رفع کنیم و تاکید داریم که در دوره ضمانت این طرح ها، اشکال های این واحدها باید برطرف شود.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا گفت: پرونده احداث ۲۴ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید صدرا با تحویل آنها به متقاضیان در سه ماه آینده بسته می شود اما فرآیند خدمات رسانی و تامین نیازهای ساکنان این واحدها توقف ناپذیر خواهد بود.
خانی ادامه داد: علاقه مند هستیم که مردم مسائل و مشکلات خود را با ما مسئولان در میان بگذارند و احساس آرامش کنند، از این رو همواره پذیرای سخن آنها هستیم.
در این آیین یک هزار واحد مسکن مهر شهر جدید صدرا که ۷۵۰ واحد به صورت مجتمع و ۲۵۰ واحد به صورت خود مالکی احداث شده است، به بهره برداری رسید.
همچنین در این آیین، دبستان ۱۴ کلاسه فردوسی با زیربنای یک هزار و ۴۵۰ مترمربع و صرف اعتباری افزون بر ۲۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در شهر جدید صدرا افتتاح شد.
مسجد خاتم الانبیا (ص) و مسجد امام صادق (ع) نیز در این آیین از محل اعتبارات شرکت عمران شهر جدید صدرا به بهره برداری رسید.
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است