فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای – تکمیل ساختمان مدرسه
۱۳۹۵-۱۲-۰۹
فراخوان فروش جهت املاک
۱۳۹۵-۱۲-۱۴

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا: هیات مدیره های مجتمع مسکن مهر، ما را در آبادانی شهر یاری کنند

جلسه مدیرعامل شرکت عمران و رؤسا و اعضاء هیأت مدیره پروژه های مسکن مهر صدرا روز گذشته در سالن جلسات شرکت عمران این شهر برگزار گردید .
در این جلسه مهندس خانی معضلات و کاستی های برخی پروژه ها را بررسی نموده ، پیشرفت تکمیل پروژه های مسکن مهر را خوب ارزیابی کرد . وی گفت : مجموعه عمران شهرصدرا به عنوان متولی این شهر جدید تمامی تلاش خود را به کار بسته است تا مشکلات مردم را کمتر کرده ، به سمت حل معضلات برود و همزمان نیز مسائل جدید را مدیریت کند .
مهدی خانی در جمع اعضاء هیأت مدیره های مسکن مهر شهرصدرا خاطر نشان کرد:
غالب کمبودهای ساکنین پروژه های مسکونی این شهر به خدمات دستگاههای مختلف دولتی و مواردی نظیر ساخت تصفیه خانه ، مدرسه ، مسجد ، دفاتر ادارات ، کلانتری و نظیر آن برمی گردد که جزو وظایف این شرکت نیست و طبق قانون ، عمران صدرا تنها مکلف است زمین مورد نیاز ارگانها را برای این کار در اختیار آنها بگذارد ،ولی با این حال شرکت عمران صدرا تاکنون هیچ دریغی جهت کمک به ارگانها را نداشته است و تاکنون ۱۳ مدرسه و ۸ مسجد و یک کلانتری توسط این شرکت ساخته شده است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا افزود: در صدرا مشکلاتی وجود دارد که از گذشته به ما ارث رسیده است و ما مسئول این موارد نبوده ایم از سوی دیگر باتوجه به منابع اندک دولت این توقع که ما به یکباره هزاران میلیارد تومان صرف رفع مشکلات صدرا کنیم ، توقع نابجایی است و این در حالی است که بسیاری از این مشکلات نیز اصلاً در حوزه وظایف شرکت عمران نیست.
وی ضمن رد برخی مباحث مطرح شده درخصوص مدیریت دوگانه در صدرا به عنوان یکی از مشکلات اساسی این شهر گفت:این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و شهرداری و عمران صدرا هر کدام طبق وظایف خود عمل می کنند.
مهندس خانی در بخش دیگری از سخنان خود انجام فعالیت های عمرانی و فرهنگی در سطح شهر را وظیفه این شرکت دانسته و افزود : ما با هدف پیشبرد اهداف عمرانی و فرهنگی شهر صدرا در پروژه های مسکن مهر هیأت مدیره هایی تشکیل داده ایم تا مسائل و معضلات جمعیت ساکن در شهر به ریز دیده شود و هرجا کوتاهی یا کمبودی وجود دارد این گروه ها به یاری ما آمده و جهت آبادسازی هرچه بیشتر شهر به ما کمک کنند .
در ادامه این جلسه آقای نصیری مدیر دفتر تسهیلگری فرهنگی اجتماعی پروژه های مسکن مهر صدرا نیز ضمن ایراد سخنانی ، ادامه تشکیل چنین جلساتی را مثمر ثمر خواند .
همچنین رؤسای هیأت مدیره های مسکن مهر در این جلسه ضمن صحبت درخصوص مشکلات موجود در پروژه ها پیشنهاداتی جهت بهبود کیفیت زندگی در این پروژه ها ارائه نمودند .
در انتهای این جلسه انتخابات هسته مرکزی هیأت مدیره ها از میان کلیه اعضاء با کاندید شدن ۱۵ نماینده برگزار گردید که پس از اخذ رأی و شمارش آراء تعداد ۵ نفر عضو اصلی و ۲ نفر عضو علی البدل و ۲ نفر بازرس به ترتیب ذیل تعیین گردید:
۱- سیدعلی آقا میری
۲- آقای امیدعلی امیدی
۳- خانم فاطمه کنعانی نژاد
۴- آقای مهدی زارع
۵- آقای مهدی شیرازی
۶- آقای خلیل حسن نژاد رنجبر
۷- آقای آیت اله رفیعی
۸- آقای مهدی شریفی
۹- آقای مهدی ده بزرگی

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است