گزارش تصویری بازدید مشاور امور بانوان استانداری فارس از گلخانه هیدروپونیک صدرا
۱۳۹۵-۰۸-۲۷
تجدید فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای
۱۳۹۵-۰۸-۲۷

مدیرعامل شرکت عمران صدرا خبر داد: تعریض ۴۵ متری دو ورودی صدرا تا چندماه آینده

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدصدرا از افزایش و تعریض ورودی این شهر از سمت شهرک گلستان به شیراز و دوکوهک تا چند ماه آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران صدرا و به نقل از روزنامه نیم نگاه، مهدی خانی  با اعلام خبر فوق بیان کرد: هم اکنون مناقصه تعریض ورودی صدرا انجام شده و با پیمانکاران مختلف رایزنی کرده ایم و تلاش خواهیم کرد تا در ماه آینده مقدمات اجرایی این مهم در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: با تعریض ورودی صدرا رفت و آمد مردم در مناطق منتهی به این شهر تسهیل خواهد شد .

خانی همچنین به انعقاد تفاهم نامه در راستای تعامل سازنده با شهرداری این شهر اشاره و خاطر نشان کرد: پیرو این تفاهم نامه مقرر شد هزینه تمام امور مربوط به آسفالت و آماده سازی شهر برعهده شرکت عمران باشد و شهرداری در قبال آن امر آسفالت و آماده سازی را انجام دهد .

مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا به انجام اقدام مشترک با شهرداری درخصوص جذب سرمایه گذاران نیز اشاره و در این رابطه عنوان کرد : در جهت رفع موانع سرمایه گذاری به ویژه در بخش خارجی مقرر شد به طور مشترک اقدامات مربوط به سرمایه گذاری را برعهده گیریم .

وی یادآور شد وجود چهار بیمارستان در استاندارد فراملی که به تدریج مرحله افتتاح و بهره برداری از آنها آغاز خواهد شد، از جمله زمینه های مهمی است که بستر را برای حضور سرمایه گذاران فراهم کرده است .

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

 

دیدگاه ها بسته شده است