دیدار مدیرعامل شرکت عمران صدرا با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان
۱۳۹۶-۱۰-۱۶
آگهی فراخوان فروش املاک
۱۳۹۶-۱۰-۲۰

مدیرعامل شرکت عمران صدرا: اهمیت فارس در بخش درمان و علوم پزشکی کشور و خاورمیانه بارز است

مدیرعامل شرکت عمران صدرا از پردیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در این دیدار حاجی پور مدیرعامل این شرکت با اشاره به توانمندی فارس در بخش درمان و آموزش علوم پزشکی کشور و خاور میانه گفت: مجموعه های درمانی در حال ساخت در شهر صدرا شامل بیمارستان های سرطان شناسی، پیوند اعضاء، سوانح سوختگی، اعصاب و روان و بیمارستان جنرال است که مجموعه درمانی مکمل شهر شیراز به حساب می آید.

وی ضمن اشاره به تاکید استاندار فارس بر اهمیت رشد روزافزون شهر صدرا خاطرنشان کرد: نقش و عملکردی که در مقیاس ملی برای شهر صدرا تعریف شده است نقش آموزش عالی و درمان است که با توجه به قابلیت های شهر صدرا ما روز به روز شاهد تحقق بیشتر این مهم در این شهر جدید هستیم و لازم است که این نقش از سوی کلانشهر شیراز نیز پذیرفته شده و مسئولین یاری رسان توسعه این شهر باشند.

دکتر حاجی پور همچنین افزود: شهر صدرا با بیش از صد هزار نفر جمعیت، آستانه حداقل جمعیتی که برای پشتیبانی از فعالیت های شهری تعریف می شود را دارد لذا فعالیت های کلان در این شهر جدید توجیه پیدا می کند.

دکتر ایرجی رئیس واحد خودگردان پردیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این بازدید ضمن معرفی بخش های مختلف این مجموعه گفت: واحد خودگردان پردیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ۱۸ خوابگاه دانشجویی، ۲۳ دانشکده و ۳ بیمارستان شامل بیمارستانهای سوانح سوختگی، اعصاب و روان و جنرال در حال اجرا می باشد و در تلاش هستیم در صورت تامین اعتبار و حمایت های لازم، کلیه دانشکده های سطح شهر شیراز به شهر صدرا انتقال یابد.

وی خاطرنشان کرد: در راستای تعاملات بین شرکت عمران و علوم پزشکی جهت برگزاری جلسات مشترک با زمانبندی ۳ تا ۴ هفته ای برنامه ریزی هایی انجام پذیرفته که امید است این جلسات با هدف ارتقاء سطح بهداشتی و درمانی شهر صدرا ادامه یابد.

ایرجی همچنین در توضیح محدودیت ها و مشکلات این مجموعه نکاتی را یادآور شد که مقرر گردید در جلسه مشترک شرکت عمران و شهرداری صدرا این موارد مطرح گردند.

 

                                                                                                                                    روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است