برگزاری نمایشگاه آثار برتر نقاشان معاصر ایران + گزارش تصویری
۱۳۹۷-۰۹-۱۴
معاون استانداری فارس تاکید کرد: ضرورت برندسازی شهرهای جدید
۱۳۹۷-۰۹-۱۷

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا: آیین اختتامیه هفته فرهنگی شهر جدید صدرا برگزار می گردد

هفته فرهنگی شهر صدرا امروز به کار خود پایان می دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: مراسم اختتامیه هفته فرهنگی شهر صدرا امروز ۱۵ آذرماه ساعت ۱۵ در مجموعه گرین لند این شهر همزمان با اختتامیه جشنوارهفیلم و عکس شهر جدید من برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: این هفته، برای شهر صدرا از لحاظ فرهنگی بسیار پربار بود؛ بیش از ۴هزار نفر از نمایشگاه دیدن کردند که اغلب مسئولین استانی، اساتید هنر، پیشکسوتان، هنرمندان، هنرجویان و دانشجویان رشته های هنری سطح استان بودند و این رویداد در کنار تآثیر فرهنگی که داشت، توانست به شناخته شدن هرچه بیشتر شهر صدرا و پتانسیل های فرهنگی و هنری آن کمک کند.

دکتر حاجی پور درخصوص جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید نیز خاطرنشان کرد: همزمان با اختتامیه این نمایشگاه، آثار برتر جشنواره فیلم کوتاه وعکس شهروندان شهرهای جدید کشور نیز معرفی خواهند شد. وی افزود: این جشنواره درشهریورماه برگزار گردید و پس از ارزشیابی های بعمل آمده توسط شورای عالی جشنواره ازمیان کل شرکت کنندگان در کشور ۳ فیلم کوتاه و ۳ عکس برگزیده و از بین ۲۹۰ اثر شرکت کننده در شهر جدید صدرا، ۱۰ فیلم کوتاه و ۱۰ عکس برگزیده را انتخاب نموده که دراین مراسم معرفی می گردند و به نفرات برتر هر بخش تندیس و هدیه نقدی تعلق می گیرد.

وی افزود: این مراسم که با حضور معاونین وزیر راه و شهرسازیو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرپرست استانداری فارس و دیگر مقامات و هنرمندان پیشکسوت استان برگزار می گردد، شامل برنامه های متنوع فرهنگی و هنری منجمله سخنرانی مقامات محترم حاضر در مراسم، اجرای گروه کر پارسه، اجرای گروه آمابیل، اجرای موزیک و کلیپ اختصاصی جشنواره، رونمایی از کتاب جشنواره و معرفی روابط عمومی های برتر شهرهای جدید کشور در برگزاری جشنواره است که می تواند برای مخاطبان بسیار جذاب باشد.

 مدیرعامل شرکت عمران صدرا در آخر تاکید کرد: کلیه علاقه مندان به شرکت در آئین اختتامیه جشنواره می توانند به مجموعه فرهنگی توریستی گرین لند واقع در شهر صدرا مراجعه نمایند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است