فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای – آماده سازی ناحیه صنعتی صدرا
۱۳۹۷-۰۵-۲۸
تجدید فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای
۱۳۹۷-۰۵-۳۰

مدیرعامل شرکت عمران در جمع متقاضیان پروژه بناسازان رمضان: با تکمیل آورده خود به روند تحویل واحدها سرعت ببخشید

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با حضور در جمع متقاضیان پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، با هماهنگی انجام شده، تعدادی از متقاضیان مسکن مهر بناسازان رمضان در محل این پروژه حضور یافتند و ضمن بازدید از واحد خود در دیدار با مدیرعامل و مسئولین شرکت عمران مسائل خود را در خصوص این پروژه مطرح نمودند.

در این دیدار مردمی خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران صدرا ضمن ابراز خرسندی از موفقیت این شرکت در برآورده نمودن بخش اعظم خواسته های متقاضیان گفت: پروژه بناسازان رمضان با وجود مشکلات عدیده ای که داشت آذرماه گذشته عملیات اجرایی آن پس از یک توقف بلندمدت مجدداً آغاز شد و در حال حاضر بطور میانگین ۳۰۰ نفر بصورت پیوسته در این پروژه مشغول فعالیت می باشد.

وی خاطرنشان کرد: بهمن ماه گذشته ۴۵۰ واحد از بلوک های C و D این پروژه افتتاح گردید و شهریورماه امسال نیز ۵۷۰ واحد دیگر با کلیه خدمات آب، برق، گاز و فاضلاب افتتاح خواهد شد که بدین ترتیب کل بخش شرقی شامل ۱۰۲۴ واحد به پایان خواهد رسید. وی افزود: روند تحویل بلوک های C و D از سه هفته پیش آغاز شده است و تاکنون ۸۰ خانواده موجودی خود را تکمیل نموده و به بانک معرفی شده اند.

دکتر حاجی پور اضافه کرد: واحد های قابل افتتاح هفته دولت امسال نیز شامل بلوک های A و B می باشد که پس از افتتاح با طی مراحل اداری حداکثر ظرف دو ماه به متقاضیان تحویل خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص آورده متقاضیان گفت: قیمت نهایی متراژ واحدهای این پروژه در شورای مسکن استان مصوب گردیده است و چنانچه متقاضیان افزون بر میزان تعیین شده مبلغی پرداخت کرده باشند این مبلغ به آنان بازگردانده خواهد شد. وی اضافه کرد: پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان تنها پروژه ای ست که سود سپرده متقاضیان در هنگام تحویل واحد به عنوان آورده آنان محسوب می شود.

حاجی پور خاطرنشان کرد: شرکت عمران صدرا نهایت تلاش خود را جهت جلب رضایت متقاضیان پروژه بناسازان رمضان بکار بسته است و تاکنون ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه محوطه را پرداخت نموده و در صورت تأیید شرکت مادر، مابقی هزینه را نیز از محل منابع داخلی شرکت تا ۱۲ میلیارد تومان هزینه خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ابراز داشت: اولویت بندی اختصاص واحدها بر اساس دستورالعمل اجرایی،  بنا بر تاریخ و مبلغ واریزی متقاضیان صورت گرفته است و امکان جابجایی و تغییر متقاضیان به هیچ عنوان وجود ندارد.

وی از متقاضیان خواست که هرچه سریعتر آورده های خود را تکمیل کنند تا روند تحویل پروژه سرعت بیشتری یابد.

همچنین در این دیدار مردمی درخصوص تحویل واحدهای بخش غربی پروژه اعلام گردید که عملیات اجرایی بخشی از این واحدها تا پایان امسال تکمیل خواهد شد و درنهایت پس از اتمام تشریفات اداری به متقاضیان تحویل خواهد گردید.

 

                                                                                                                                     روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است