افتتاح یک هزار واحد مسکن مهر,دو مسجد و یک مدرسه در شهر جدید صدرا نریمان:پرونده مسکن مهر در صدرا پاییز بسته خواهد شد
۱۳۹۵-۰۶-۰۳
معاون وزیر راه و شهرسازی: دنبال تبلیغات و نمایش نیستیم
۱۳۹۵-۰۶-۰۳

مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا مطرح کرد: اتمام پروژه‌های مسکن مهر قبل از پایان سال

مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا گفت: طی سه‌ماه آینده و قبل از پایان سال ۹۵ تمام تعهدات این شرکت در حوزه ساخت واحدهای مسکن مهر در صدرا انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مهدی خانی سه‌شنبه ۲ شهریور در مراسم آغاز افتتاح از هزار واحد مسکن مهر، دو مسجد و یک مدرسه در شهر صدرا، گفت: شرکت عمران صدرا تعهد ساخت ۲۴ هزار واحد مسکن مهر را عهده دار بوده است.
او گفت: قریب به ۱۳ هزار و ۵۰۰ واحد از کل ۲۴ هزار واحد تعهد داده شده، طی سه سال فعالیت دولت تدبیر و امید تکمیل و واگذار و سه هزار واحد نیز در دولت دهم تکمیل شده است.
خانی با بیان اینکه دو هزار واحد از مجموع واحدهای مسکن مهر صدرا، واحدهای خود‌مالکی است، افزود: دو هزار و ۴۰ واحد دیگر نیز تا پایان شهریور امسال آماده بهره‌برداری خواهد بود.
مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا با تصریح اینکه تمام تعهدات این شرکت در زمینه مسکن مهر طی سه‌ماه آینده انجام می‌شود، عبور آزاد راه شیراز- اصفهان از این شهر جدید را بستری مناسب برای ایجاد ارزش افزوده بهتر دانست.
خانی همچنین از نهایی شدن توافق‌ها بین دستگاه‌های مسئول برای احداث تصیفه‌خانه شرق شهر صدرا، خبر داد و گفت: امیدواریم به‌زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی این تصفیه‌خانه به‌عنوان یک ضرورت باشیم.
مدیر قرارگاه خاتم الاوصیا در استان فارس، به‌عنوان مجری بخشی ازطرح مسکن مهر در شهر جدید صدرا،‌ گفت: نزدیک به ۳ هزار واحد در حال ساخت در صدرا داریم که دو هزار و ۶۰۰ واحد آن به اتمام رسیده و پس از تکمیل محوطه سازی آماده بهره‌برداری است.
صمد رجا، مسکن مهر احداث شده در شهر صدرا را به لحاظ کیفی در شمار بهترین واحدهای مسکن مهر کشور دانست.
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است