بازدید مدیرعامل شرکت عمران ازپروژه های قابل افتتاح دهه فجر
۱۳۹۴-۱۱-۱۳
دهه فاطمیه رابه تمامی شیعیان تسلیت عرض مینماییم
۱۳۹۴-۱۲-۰۳

قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران درجام ملتهای آسیا

شاگردان ناظم‌الشریعه طلسم ۶ ساله را شکستند یازدهمین قهرمانی فوتسالیست‌های ایرانی در قاره کهن

تیم ملی فوتسال ایران در دیدار فینال جام ملت‌های آسیا مقابل ازبکستان میزبان به برتری رسید و برای یازدهمین بار عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

 

تیم ملی فوتسال ایران در دیدار فینال جام ملت‌های آسیا از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه ازبکستان و سالنی مملو از تماشاگران ازبکی به مصاف میزبان رفت که در پایان توانست با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یابد و عنوان قهرمانی را با سید محمد ناظم الشریعه, که از بنیانگذاران تیم فوتسال شهر جدید صدرا و از کارکنان قدیمی شرکت عمران شهر جدید صدرا است از آن خود نماید.

 

محمد ناظم الشریعه پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: ما ثابت کردیم که حالا حالاها می‌توانیم قهرمانی آسیا را بدست آوریم. این مسئله کوچکترین موضوعی بود که بازیکنان لیاقت داشتند.

وی ادامه داد: مطمئن باشید به زودی زود همین بازیکنان سکوهای جهانی را از ان خود می‌کنند. این مدال قهرمانی را به یکایک مردم ایران که بازیکنان را دعا کردند تقدیم می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به حضور تماشاگران زیاد در ورزشگاه گفت: سالن مملو از تماشاگران و هواداران ازبکی بود و همین موضوع باعث شده بود که جو سنگینی در سالن به وجود بیاید.آنها یکپارچه تیمشان را تشویق می‌کردند البته هواداران اندکی هم از ایران در سالن حضور داشتند.

ناظم الشریعه خاطرنشان کرد: اگر این جو سنگین در سالن نبود با تفاضل گل بهتری می‌توانستیم به پیروزی برسیم که البته این پیروزی هم کار بزرگ بازیکنان را می‌رساند چرا که شرایط بسیار سختی را تجربه کردیم.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است