آگهی فراخوان فروش
۱۳۹۷-۰۵-۰۷
بررسی وضعیت پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان در بازدید معاونین استاندار
۱۳۹۷-۰۵-۰۷

عملیات اجرای طرح توسعه اورژانس شهر جدید صدرا آغاز شد

کلنگ طرح توسعه اورژانس شهر جدید صدرا به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، با اهداء زمین رایگان توسط این شرکت، طرح توسعه اورژانس شهر جدید صدرا کلنگ زنی گردید.

حجت الاسلام والمسلمین حسین نژادیان امام جمعه شهر صدرا در این مراسم از اقدامات مؤثر صورت پذیرفته در دوران مدیریت جدید عمران صدرا تقدیر کرد و گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب لازم است مدیران شهر صدرا به عنوان نیرویی واحد اقدام نمایند و می بایست در کنار یکدیگر باشند.

وی ابراز امیدواری کرد با همدلی و همکاری کلیه مدیران صدرا این شهر جدید روز به روز بیشتر به سمت ایده آل ها پیش رود.

خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز درخصوص این مراسم گفت: نگاه دولت تدبیر وامید در بخش داخلی و اجتماعی، نگاهی سلامت محور بوده و تاکید ویژه ریاست محترم دولت همواره بر این اساس استوار بوده است که سلامت جامعه از مهمترین ارکان مورد توجه دولت است.

وی ادامه داد: توسعه مرکز اورژانس شهر صدرا بسیاری از مشکلات بهداشتی و درمانی را در این شهر جدید رفع می نماید و استفاده از امکانات و تجهیزات نوین در عرصه بهداشت و درمان می تواند به افزایش رضایتمندی و بهره مندی بیشتر مردم از میزان خدمات ختم شود.

حاجی پور افزود: این مرکز در زمینی به مساحت ۳۰۰ مترمربع  و در یک طبقه با ۱۶۰ متر زیربنا احداث خواهد گردید که زمین آن توسط شرکت عمران در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اقدامات خیر خواهانه خیرین شهر جدید صدار اظهار داشت : این مرکز به یاری خداوند  تا ۶ ماه آینده توسط غلامحسین توانا یکی از خیرین با سابقه شهر صدرا اجرا و به بهره برداری خواهد رسید.

شایان ذکر است این مرکز با بهره مندی از پزشک آقا و خانم، در دوبخش ویژه خواهران و ویژه برادران به شهروندان شهر جدید صدرا خدمات ارائه خواهد داد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است