گزارش تصویری اهداء گل به بانوان بسیجی شرکت عمران به مناسبت هفته بسیج
۱۳۹۵-۰۹-۰۷
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خدمات خودرویی
۱۳۹۵-۰۹-۱۸

عضو جدید هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا معارفه شد.

طی مراسمی مهندس فروزانی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا معرفی گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا ، طی مراسمی با حضور مهندس طاهرخانی عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید و مهندس عبدی نژاد مدیرکل دفتر شهرسازی و معماری شرکت عمران شهرهای جدید و جمعی از مدیران داخلی شرکت عمران شهر صدرا، از فعالیت های مهندس باقری فرد عضو سابق هیئت مدیره شرکت عمران صدرا تقدیر و مهندس محمدابراهیم فروزانی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره این شرکت معرفی شد.
در این نشست ، مهندس طاهرخانی شهر صدرا را از مهمترین و پرظرفیت ترین شهرهای جدید کشور خوانده و اضافه کرد: پروژه ها و طرح های بسیار خوبی که در شهر صدرا اجرا و در دست مطالعه است در تحقق سیاست های دولت خدمتگزار موثرند. وی ضمن تقدیر از تلاشهای ارزشمند مدیرعامل و کارکنان شرکت عمران صدرا و عملکرد شایسته باقری فرد در دوران مسئولیت خود در شرکت عمران، ابراز امیدواری کرد: با پیشینه درخشان مهندس فروزانی امیدواریم بحث های عمرانی شهر صدرا با نظارت عضو جدید هیئت مدیره شرکت عمران بیش از پیش مسیر مناسب خود را ادامه دهد.
مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا نیز در این نشست ضمن معرفی اجمالی شهر صدرا گفت: با توجه به حضور ۵ بیمارستان بزرگ در سطح ملی و فراملی و ۴ دانشگاه در شهر صدرا، همچنین برنامه ریزی های انجام شده جهت توسعه مسیرهای دسترسی و اتصال به آزادراه شیراز- اصفهان، شهر صدرا جریان جدیدی پیدا کرده و به سوی هویت دار شدن پیش می رود.
وی ضمن ابراز خرسندی از حضور مهندس فروزانی در مجموعه عمران صدرا درایت و تجربه ایشان را عنصری موفق در پیشرفت سریعتر این شهر در تمامی حوزه ها خواند.
در این مراسم همچنین مهندس باقری فرد عضو سابق هیئت مدیره شرکت عمران صدرا و مدیرکل فعلی اداره کل راه و ترابری لارستان و مهندس فروزانی عضو جدید این مجموعه ضمن ایراد سخنانی در جهت بروز پتانسیل های شهر صدرا ابراز امیدواری کردند.
در انتهای این مراسم ضمن اهدای لوح تقدیر و هدایایی به مهندس باقری فرد، مجموعه مدیریتی شرکت عمران به بازدید از این شهر و معرفی ظرفیت های صدرا به عضو جدید هیئت مدیره این شرکت پرداختند.
شایان ذکر است مهندس محمدابراهیم فروزانی عضو جدید هیأت مدیره شرکت عمران صدرا، مدیرکلی میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر و ۱۲ سال معاونت شهرسازی شهرداری بوشهر را در کارنامه فعالیت اجرایی خود دارد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است