تجدید آگهی مزایده خودرو
۱۳۹۵-۱۲-۲۱
شهر صدرا میزبان مسابقه تدارکاتی تیم ملی فوتسال کشور
۱۳۹۵-۱۲-۲۳

عضو جدید هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا معارفه شد.

طی مراسمی با حضور مهندس میریان و مهندس روانفر اعضاء هیأت مدیره شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور، مهندس زارع مؤیدی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره شرکت عمران صدرا معرفی گردید.

مهندس میریان در این جلسه شهرهای بزرگ را گنج های گرانبهای کشور دانست و گفت: شهرهای جدید ایران بستر بسیار مناسبی جهت ایجاد تحولات بزرگ در کشور و فراهم کردن مجموعه سکونتی ایدا آل است.

وی مدیریت شهرهای جدید را مسئولیت بسیار سنگینی دانست و افزود: وضعیت کنونی شهرهای جدید نشان دهنده مدیریت و برنامه ریزی صحیح در این شهرهاست.

مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از تکمیل هیأت مدیره شرکت و حضور مهندس مویدی در مجموعه عمران صدرا درایت و تجربه ایشان را عنصری مهم در ارتقاء کیفیت زندگی در این شهر جدید دانست.

در این جلسه همچنین مهندس زارع مویدی ماموریت خود را استفاده از پتانسیل کارشناسی مدیران شرکت عمران در جهت بهبود وضعیت شهر دانسته و ابراز امیدواری کرد در دوران عمل بتواند منشأ خیر و برکت باشد.

در انتهای این مراسم ضمن اهدای حکم مهندس نریمان مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید به مهندس زارع مویدی، مجموعه مدیریتی شرکت عمران به بازدید از این شهر و معرفی ظرفیت های صدرا به عضو جدید هیئت مدیره این شرکت پرداختند.

شایان ذکر است زارع مویدی پیش از این عضو شورای اسلامی شهر شیراز و  نماینده سپیدان در مجلس شورای اسلامی بوده است.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید

دیدگاه ها بسته شده است