سلام دنیا!
۱۳۹۴-۰۹-۱۶
حلول ماه ربیع الاول مبارک باد
۱۳۹۴-۰۹-۲۲

شهر صدرا صاحب کتابخانه عمومی می شود

راهکارهای ساخت کتابخانه عمومی در شهر صدرا در نشستی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در نشستی با حضور اعضاء هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا، شهردار صدرا، ریاست شورای اسلامی شهر صدرا، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیراز و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز ساخت کتابخانه عمومی در این شهر جدید مورد بازبینی و تبادل نظر قرار گرفت.

در این نشست که به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابداری به میزبانی شرکت عمران شهر صدرا برگزار شد، قدم برداشتن در راستای فعالیت فرهنگی از مهمترین اولویت های مجموعه مدیریتی شهر صدرا خوانده شد.

شایان ذکر است شهر صدرا با جمعیتی بالغ بر 100 هزار نفر جمعیت تا کنون کتابخانه عمومی نداشته است  و شرکت عمران شهر جدید صدرا در راستای برطرف سازی نیازهای فرهنگی شهروندان و افزایش سرانه مطالعه کشوری نهایت همکاری خود را در این خصوص با شهرداری این شهر و اداره کتابخانه های عمومی شیراز به عمل آورده تا در جهت ایجاد زیرساخت های عمومی این شهر گام موثری برداشته باشد.

رحمانی رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز نیز در این جلسه ضمن اشاره به واگذاری زمین مناسب توسط شرکت عمران صدرا برای اجرای این طرح گفت: کتابخانه عمومی شهر صدرا، در راستای پاسخگویی به نیازهای فرهنگی ساکنین این شهر و در زمینی با زیربنای 3200 مترمربع برای تمام سنین و اقشار جامعه در نظر گرفته شده است که نقشه های طرح این مجموعه در سال 93 مصوب گردیده است و طراحی و اجرای این بنا زیرنظر مهندسین مشاور پهنام گسترجنوب انجام خواهد پذیرفت.

در این جلسه همچنین دکتر قائدی شهردار صدرا، محمودی رییس شورای اسلامی شهر صدرا و توانگر زمین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیراز با ایراد سخنانی اولویت های اجرایی این طرح را برشمردند.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است