گزارش تصویری عزاداری حسینی و زیارت عاشورا کارکنان شرکت عمران صدرا
۱۳۹۵-۰۷-۱۵
نمایندگان شیراز پیشنهادات سرمایه گذاران چینی را در شرکت عمران صدرا بررسی کردند مهندس رجبی: توسعه و شهرنشینی در شهر صدرا مفهوم واقعی پیدا می کند • امپراطوری بانک ها مانع حضور سرمایه گذاران داخلی در طرح های کلان است.
۱۳۹۵-۰۷-۲۷

شرکت عمران صدرا میزبان کارشناسان صنعت چین بود اظهار تمایل و علاقمندی شرکت های بزرگ کشور چین برای مشارکت در سرمایه گذاری های کلان در شهر جدید صدرا

مدیرعامل وزارت صنعت شمال چین و مدیران شرکت NORINCO با حضور در شرکت عمران شهر صدرا با مدیرعامل و مدیران و کارشناسان حوزه مشارکت و سرمایه گذاری این مجموعه دیدار کردند.

مدیران این شرکت چینی در این دیدار اعلام آمادگی کردند که بتوانند در پروژه های گردشگری، مجموعه های ورزشی، مترو و راه آهن، ساخت پارک و نیروگاههای خورشیدی و دیگر حوزه ها مشارکت داشته باشند. مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا نیز در این نشست ابراز تمایل مجموعه عمران را برای همکاری با این شرکت چینی اعلام کرد.

مهندس خانی در دیدار با هیأت سرمایه گذاری چینی اظهار داشت: شهر صدرا قابلیت ها و پتانسیل های فراوانی برای انجام سرمایه گذاری در بخش های مختلف دارد.

وی تأکید کرد: سرمایه گذاران چینی می توانند در پروژه های بزرگ صدرا به شیوه های مختلف EPC، EPCF، BOT سرمایه گذاری کنند.

مهدی خانی افزود: مجموعه عمران صدرا به عنوان متولی شهر موظف است زمینه های انجام سرمایه گذاری در بخش های مختلف این شهر و زمینه جذب سرمایه گذاران بیشتر را فراهم کند.

وی به فعال تر شدن حوزه سرمایه گذاری کشور در دوران پسابرجام اشاره و تصریح کرد: بسیاری از کشورهای دنیا و به ویژه سرمایه گذاران چینی، در دوران پسابرجام برای انجام سرمایه گذاری در بخش های مختلف ایران اعلام آمادگی کرده اند.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا بیان داشت: مسوولان ارشد کشور و استان، امنیت سرمایه گذاری در سطح ملی و استانی را تأمین و تضمین می کنند.

مدیرعامل وزارت صنعت شمال چین نیز در این نشست تاکید کرد: از فرصت موجود در بازار ایران و علی الخصوص شهر جدید صدرا کمال استفاده را خواهد کرد زیرا کار کردن در ایران را برای خود افتخاری بزرگ می‌داند.

شایان ذکر است در انتهای این جلسه هیأت چینی با همراهی مدیران صدرا به بازدید از شهر صدرا پرداختند.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است