خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا تأکید کرد: در شهر صدرا واگذاری زمین رایگان و بدون ترک تشریفات وجود ندارد
۱۳۹۵-۰۶-۳۱
مدیرعامل و کارکنان شرکت عمران، مزار شهدای گمنام شهر صدرا را گلباران کردند
۱۳۹۵-۰۷-۰۳

شاگردان ناظم الشریعه، قهرمان ۵ دوره جام جهانی را حذف کردند

تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی بامداد امروز دست به کار بزرگی زد و توانست پرافتخارترین تیم جهان یعنی برزیل را شکست بدهد. شاگردان سید محمد ناظم‌الشریعه –  از کارکنان شرکت عمران شهر جدید صدرا – در وقت‌های قانونی و اضافی مقابل برزیل به تساوی ۴ بر ۴ دست یافتند و در ضربات پنالتی ۳ بر ۲ حریف خود را شکست دادند تا در مرحله بعدی مسابقات به مصاف پاراگوئه بروند.

سایت فیفا در گزارش بازی خود به پیروزی بزرگ تیم ملی فوتسال ایران اشاره کرده است و در تیتر این گزارش آورده است: ایران فوتسال جهان را متحیر کرد.

در ابتدای این گزارش آمده است: در حالیکه به نظر نمی‌رسید این بازی خیلی رقابتی شود و همه فکر می‌کردند برزیل بتواند به راحتی به مرحله بعدی مسابقات صعود کند اما این ایران بود که توانست مقابل قهرمان ۵ دوره جام جهانی به برتری دست یابد و به مرحله بعدی مسابقات صعود و جهان فوتسال را متحیر کند.

همچنین در فضای مجازی نیز پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل برزیل سر و صدای زیادی داشته تا جایی که خبرنگار ورزشی نیویورک تایمز مطلبی را در توئیتر خود قرار داده مبنی بر اینکه باور نمی‌کند ایران مقابل قهرمان جهان توانسته به پیروزی دست یابد.

پس از این پیروزی ایرانی‌ها ستاره تیم فوتسال برزیل را در حرکتی زیبا و جالب روی دستان خود قرار دادند و به هوا پرتاب کردند.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است