سرپرست شرکت عمران شهر جدید صدرا: باید به توسعه ورزش کارمندان در راستای افزایش توان کاری و فکری آنها توجه شود
۱۳۹۶-۰۸-۰۱
حضور شرکت عمران شهر جدید صدرا در نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور
۱۳۹۶-۰۸-۱۰

سرپرست شرکت عمران صدرا: با تاکید ویژه ریاست جمهور، پیگیر احداث راه دسترسی صدرا از مسیر قره پیری هستیم

سرپرست شرکت عمران شهر جدید صدرا صبح امروز در حاشیه جلسه هفتگی معارف ادارات شهر صدرا از تلاش دلسوزانه مدیران ادارات این شهر تشکر کرد و تخصص و جدیت در بخش عمرانی را لازمه موفقیت بیشتر مجموعه مدیریتی صدرا دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، علی مؤیدی در پی مطالبات نماینده ولی فقیه شهر صدرا و تاکید بر رفع مشکلات ایاب و ذهاب و ترافیک موجود مسیر دسترسی شهر صدرا، پی گیری احداث جاده های دسترسی صدرا را مهمترین اولویت شرکت عمران دانسته و افزود: ریاست جمهور در پی سفر به شهر صدرا و افتتاح بیمارستان پیوند اعضاء با دستور ویژه به استاندار وقت بر احداث و بهره برداری از جاده قره پیری و اتصال شهر صدرا شیراز تاکید نمود.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال اتخاذ این تصمیم، استانداری چندین جلسه در این خصوص برگزار نموده و شرکت عمران شهر صدرا و دفتر فنی استانداری نیز احداث این مسیر را در اولویت کاری خویش قرار داده اند. وی همچنین گفت: مشاور طرح اجرای مسیر دسترسی قره پیری انتخاب شده و در حال بررسی و طراحی مسیر است و همچنین مسیرهای دسترسی باجگاه، دوکوهک و اتصال به آزادره شیراز-اصفهان نیز از اولویت های بعدی مجموعه عمران صدراست.

گفتنی است در این جلسه که به همت امام جمعه شهر صدرا بصورت هفتگی برگزار می گردد مدیران شهر صدرا مشکلات و موارد این شهر را مطرح نموده، در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر نهادها تلاش می گردد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است