اطلاعیه مهم شرکت عمران شهر جدید صدرا
۱۳۹۶-۰۷-۳۰
سرپرست شرکت عمران شهر جدید صدرا: باید به توسعه ورزش کارمندان در راستای افزایش توان کاری و فکری آنها توجه شود
۱۳۹۶-۰۸-۰۱

سرپرست شرکت عمران در مراسم تودیع و معارفه رییس ثبت اسناد و املاک شهر صدرا : رمز موفقیت شهر صدرا تعامل و همراهی مسئولین است

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ثبت اسناد و املاک ناحیه ۳ شیراز به میزبانی شرکت عمران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان برگزار گردید، علی مؤیدی سرپرست شرکت عمران شهر صدرا نیروی انسانی را بزرگترین سرمایه هر جامعه ای دانسته و اضافه کرد: راز موفقیت قدرتمندترین کشورهای جهان پرورش بهینه نیروی انسانی است.

وی ضمن اشاره به خدمات شرکت عمران در شهر صدرا گفت: بنای شهر صدرا در سال ۱۳۶۹ به عنوان شهر جدید گذاشته شد و هم اکنون ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد؛ این در حالی است که واحدهای آموزشی بسیار اندکی برای این جمعیت درنظر گرفته شده است. وی افزود: شرکت عمران شهر صدرا تاکنون بیش از ۱۲ واحد آموزشی در این شهر جدید ساخته است که با تذکر نمادهای نظارتی مواجه شده ایم زیرا ساخت واحد آموزشی از وظایف شرکت عمران نبوده و ما می بایست تنها زمین در اختیار سازندگان این بناها قرار دهیم.

وی همچنین درخصوص راههای دسترسی شهر صدرا خاطرنشان کرد: چندین راه دسترسی برای این شهر جدید درنظر گرفته شده بود که تاکنون تنها یکی از آنها به بهره برداری رسیده است و ما جهت رفاه حال ساکنین پیگیر ساخت مابقی این مسیرهای دسترسی خواهیم بود.

مهندس مؤیدی در انتهای سخنان خود از همیاری و پشتیبانی همیشگی اداره ثبت اسناد و املاک شهر صدرا قدردانی نموده ابراز امیدواری کرد با حضور ریاست جدید گام های بلندتری در جهت رضایتمندی مردم این شهر برداشته شود. وی خاطرنشان کرد: در سایه تعامل و همراهی مسئولین است که حرکت به سمت تعالی ممکن می شود.

دکتر اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان نیز در این مراسم ارتباط صادقانه بین دستگاهها و افراد را مهمترین نیاز راهگشایی مشکلات هر جامعه دانست و اضافه کرد: ثبت اسناد یک نهاد حقوقی است و دفاع از حقوق شهروندی مهمترین وظیفه آن است.

وی شهر صدرا را از حساس ترین مناطق استان خوانده اضافه کرد: شهر صدرا به دلیل مواجهه با موقوفه، زمین های مشاعات و مواردی از این قبیل نیازمند مدیریتی قوی است. اقبال ابراز امیدواری کرد با همکاری دادگستری، راه و شهرسازی و عمران صدرا در آینده نزدیک هیچ مشکل زمین و سند مالکیتی در صدرا باقی نماند.

در این مراسم از زحمات لطفی رییس پیشین اداره ثبت اسناد و املاک ناحیه ۳ شیراز تقدیر و  زارع شیبانی معارفه گردید.

روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید صدرا

 

دیدگاه ها بسته شده است