مدیرعامل و کارکنان شرکت عمران، مزار شهدای گمنام شهر صدرا را گلباران کردند
۱۳۹۵-۰۷-۰۳
آگهی فراخوان فروش املاک در شهر صدرا
۱۳۹۵-۰۷-۰۸

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران : به بازیکنانم افتخار می‌کنم و امیدوارم با این تیم به مقام قهرمانی جهان دست پیدا کنیم

تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی مقابل پاراگوئه در وقت‌های اضافه به برتری دست یافت و توانست به جمع ۴ تیم برتر جهان راه یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی فوتسال در دقایق ابتدایی بامداد امروز در سالن کولیسو بیسنتناریو به مصاف پاراگوئه رفت.

شاگردان ناظم‌الشریعه در وقت‌های قانونی به تساوی ۳ بر ۳ دست یافتند و در وقت اضافه توانستند با نتیجه ۴ بر ۳ مقابل حریف خود به برتری برسند.

سیدمحمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره موفقیت تیم‌ ‌ملی در جام جهانی فوتسال و راه یابی به جمع چهار تیم برتر دنیا، اظهار کرد: خدا را شکر، این موفقیت برای فوتسال است نه برای من. بازیکنان تمام تلاش‌شان را کردند و ما هم سعی کردیم که کمک‌شان کنیم. به جامعه ورزش به خصوص کسانی که برای این تیم زحمت کشیده‌اند تبریک می‌گویم. از روسای قدیم تا سیدرضا افتخاری که به ما اعتماد کرد در این موفقیت سهیم هستند. همچنین جا دارد این پیروزی را در هفته‌ دفاع مقدس به عنوان یک بسیجی به تمام شهدا و جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی تقدیم کنم.

وی ادامه‌ داد: ما سختی های زیادی کشیدیم و در حال‌ حاضر نیز شرایط برای ما بسیار سخت است، اما امیدوارم که با صبر و حوصله‌ای که به خرج می‌دهیم این دو بازی را هم بگذرانیم. قبل از جام جهانی از من انتقاد می‌شد که چرا صحبت نمی‌کنم و از شرایط موجود انتقادی نمی‌کنم، الان چه بگویم؟ حرف نزنیم بهتر است. این بازیکنان واقعا بدون توقع هستند و باید به آنها توجه کرد. من امروز از عملکرد تمام بازیکنانم راضی بودم. آنها تا آخرین لحظه به دستورات فنی توجه کردند و بدون عجله و با تمرکز بالا تا انتهای بازی به کارشان ادامه‌ دادند. اینها بازیکنان بزرگی هستند.

ناظم الشریعه که پیش از راه یافتن به نیمه نهایی هدفگذاری‌اش را حضور در جمع چهار تیم برتر جهان اعلام کرده بود، بعد از رسیدن به این هدف در پاسخ به این پرسش که آیا به این نتیجه‌ قانع شده‌اید یا خیر؟ در اینباره توضیح داد: ما ایرانی هستیم و تا آخرش می‌رویم. ان‌شاء‌الله از ما حمایت کنند و بازیکنان به لحاظ روحی تقویت شوند. ملی‌پوشان باید بدانند که به آنها توجه می‌شود. مطمئن باشید که این تیم می‌تواند خیلی کارها را انجام دهد. ما به بازی با روسیه امیدوار هستیم. من اولین پیروزی‌ام به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران مقابل روسیه بود. ما این تیم را سال گذشته در ارومیه شکست دادیم و امسال هم در نیمه نهایی جام جهانی از انگیزه بالایی برای شکست دادن این تیم برخوردار هستیم. باور کنید که همیشه این موقعیت جور نمی‌شود. معلوم نیست که دوباره ایران بتواند در سال‌های آینده به این موفقیت برسد. بنابراین باید همه در مقطع کنونی کمک کنند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا پیش از اعزام به جام جهانی با توجه به امکانات و تدارکات  فکر می کردید این نتیجه‌ حاصل شود، عنوان کرد: ما از ابتدا دوست داشتیم به این مرحله برسیم، ولی می‌دانستیم که شرایط سخت است. با این حال به قابلیت‌های بازیکنان اطمینان داشتیم و می دانستیم که اگر به لحاظ روحی حمایت شوند می‌توانند در زمین هم حرفی برای گفتن داشته باشند. ما بازیکنان بزرگی داریم و به آنها افتخار می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به قهرمانی نیز فکر می‌کند به ایسنا، گفت‌: آدم ناامید به جایی نمی رسد. ما از روز اول گفتیم که هدفگذاری‌مان رسیدن به جمع چهار تیم برتر است. حالا هم می گویم که تمام تلاش‌مان بر این است که در دو بازی پیش‌رو بهترین کیفیت را نشان دهیم. ان‌شاء‌الله شرایطی پیش آید تا بتوانیم برای قهرمانی برویم، اما معتقد هستم که نباید توقعات را بی جا بالا برد. این توقعات باید به اندازه امکانات‌مان باشد، ولی مطمئنا کسی دلش نمی‌خواهد قهرمانی را از دست بدهد. ما هم به چهارمی قانع نیستیم.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است