برگزاری دوره آموزشی برخورد با مشتری در شرکت عمران صدرا
۱۳۹۵-۰۹-۲۸
تجلیل معاون وزیر راه و شهرسازی از سرمربی تیم ملی فوتسال ایران
۱۳۹۵-۱۰-۰۴

سرمایه گذاران ترکیه در شهر جدید صدرا

یک گروه سرمایه گذاری کشور ترکیه ضمن بازدید از شهر صدرا با حضور در شرکت عمران با مدیرعامل، مدیران و کارشناسان سرمایه گذاری و مشارکت این مجموعه دیدار کردند.

مهندس خانی در دیدار با این هیئت سرمایه گذار اظهار داشت: شهر صدرا قابلیت و پتانسیل های فراوانی برای انجام سرمایه گذاری بخش های مختلف را دارد و مجموعه عمران صدرا به عنوان متولی شهر موظف است زمینه های انجام سرمایه گذاری در بخش های مختلف این شهر و زمینه جذب سرمایه گذاران بیشتر را فراهم کند.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا ضمن اشاره به اشتراکات تاریخی و سیاسی بین کشور ایران و ترکیه، مشارکت در حوزه اقتصاد را به فال نیک گرفته، خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت مکانی شهر صدرا در بهترین نقطه آب و هوایی شیراز و همچنین فاصله کوتاه با کشور های حاشیه خلیج فارس طبق درخواست کشور قطر از کشورهای مجاور جهت کمک به میزبانی توریست های جام جهانی ۲۰۲۲ و مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با فیفا ، مجموعه شرکت عمران صدرا جهت همکاری فیمابین با این کشور مصمم است.

وی افزود : پیشنهاد می گردد با رعایت قوانین هر دو کشور تجربه ساخت هتل و مجموعه گردشگری در قالب تفاهم نامه در راستای این هدف برنامه ریزی گردد.

مهندس محرم کیگی از مدیران ارشد گروه سرمایه گذاری کیگی کشور ترکیه نیز در این نشست حضور در صدرا و همکاری با شرکت عمران را مایه مباهات خواند و افزود : از فرصت موجود در بازار ایران و علی الخصوص شهرجدیدصدرا کمال استفاده را خواهد کرد زیرا کارکردن در ایران را برای خود افتخاری بزرگ می داند .

ضمن اشاره به مذاکرات انجام شده جهت اجرای پروژه های هتل سازی در شهرهای تهران ، مشهد ، کیش ، تبریز و شیراز وی افزود: گروه سرمایه گذاری کیگی با هدف خدمت به مسلمانان جهان در حوزه های صنعتی ، مدیریتی و خدمات شهری ، ساخت بیمارستان ، استادیوم ، ساختمان سازی ، تولید خط مترو و قطار برقی سابقه طولانی داشته و امیدوار است بتواند در شهرصدرا نیز با اجرای پروژه های بزرگ به موفقیت خود ادامه دهد .

مهندس فروزانی عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرصدرا نیز در این نشست شهرصدرا را پایتخت منطقه ای جنوب کشور خواند و گفت : خدمات شهری و توریستی داخلی ایران علی الخصوص جنوب کشور مهیای حضور سرمایه گذاران موفق در این عرصه است .

وی افزود : موقعیت ویژه شهرصدرا با قابلیت دسترسی به مناطق توریستی جنوب کشور ارائه سرویس های آینده را سهل نموده است . مهندس فروزانی روش اعتماد متقابل از ظرفیت های موجود را لازمه پیشرفت هر دو طرف مذاکره خواند و ابراز امیدواری کرد که سرمایه گذاران کشور ترکیه به پیشرفت هرچه بیشتر صدرا کمک کنند.

 

                                                                                          روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

 

دیدگاه ها بسته شده است