توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری شهر جدید صدرا
۱۳۹۶-۰۱-۲۰
تقدیر وزیر راه و شهرسازی از سرمربی تیم ملی فوتسال کشور
۱۳۹۶-۰۲-۰۲

ساکنین شهر صدرا مسائل و مشکلات خود را با مدیرعامل شرکت عمران صدرا در میان گذاشتند

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، ساکنین فاز ۱ و ۲ شهر صدرا مشکلات و مسائل خود را با مدیرعامل این شرکت در میان گذاشتند.

در این دیدار که از صبح تا ظهر امروز به طول انجامید، به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و مهدی خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه نموده و موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع گردید.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا ضمن تشکر از مردم که با صبر و تحمل در این دیدارها مشکلات و خواسته های خود را مطرح کردند، افزود: خدا را شاکریم که توانسته ایم با اهتمام نسبت به برگزاری ملاقات های عمومی اقدام کنیم و تا حد توان مشکلی از مشکلات شهروندان شهر صدرا را برطرف سازیم.

وی برگزاری ملاقات عمومی با شهروندان را امری مهم دانست و گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.

لازم به ذکر است جلسات ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت عمران صدرا به منظور رفع مشکلات مردم و در راستای تحقق سیاستهای دولت تدبیر و امید در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر یکشنبه هر هفته در محل شرکت عمران برگزار می شود.

                                روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است