شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) بر عموم شیعیان تسلیت باد
۱۳۹۵-۰۲-۱۲
قابل توجه متقاضیان پروژه مسکن مهر ۶۰۰ واحدی (شرکت خدمات مهندسی سیمان فارس و خوزستان)
۱۳۹۵-۰۲-۱۸

روابط عمومی شرکت عمران اعلام کرد: هیچ اختلافی بین شرکت عمران و اداره اوقاف جهت احداث تصفیه خانه شرق صدرا وجود ندارد.

روابط عمومی شرکت عمران صدرا به اظهارات نادرست درج شده در مصاحبه رئیس اداره آبفای شیراز با خبرگزاری صدا و سیما و منتشر شده در برخی جراید پاسخ داد.

این روابط عمومی اعلام کرد: در موضوع تصفیه خانه شرق صدرا و مشکلات احداث آن به اختلاف این شرکت با اداره اوقاف اشاره شده که ضمن تکذیب این موضوع اعلام میدارد که اداره محترم اوقاف طی ۶ ماه گذشته همکاری شایسته ای با شرکت عمران صدرا داشته که قابل قدردانی است.

ضمناً به اطلاع می رساند حل مشکل فاضلاب شرق صدرا در دو مرحله کوتاه مدت و بلند مدت بایستی صورت گیرد که جهت حل کوتاه مدت، شرکت عمران درگذشته با تحویل  تصفیه خانه موقت به شرکت آبفای شیرازبه همراه مبلغ ۱۱۰ میلیارد ریال کمک هزینه اقدام نموده است.در بخش برنامه بلند مدت:از مجموع اراضی ۱۶ هکتاری موردتقاضای شرکت آبفای شیراز برای تصفیه خانه شرق صدرا تاکنون حدود ۵ هکتاراززارعین خریداری شده وتشریفات قانونی برای مابقی درحال انجام است.این مراحل عبارت  از تشریفات شکلی و توافقات اولیه با صاحبان حق در زمین های مورد نظر می باشدکه در حال انجام است.

همچنین برای حل مشکل تصفیه خانه غرب صدرا نیز تاکنون ۱۲ هکتار زمین به شرکت آبفای شیراز داده شده که تا این لحظه هیچ گونه اقدامی عملی برای احداث تصفیه خانه انجام نگردیده.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

 

دیدگاه ها بسته شده است