بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از غرفه شهرهای جدید در نمایشگاه kish invex 2017 + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۰۸-۱۱
آگهی فراخوان انتخاب مشاور شرکت عمران شهر جدید صدرا
۱۳۹۶-۰۸-۱۴

در راستای حضور در نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری: شرکت عمران صدرا موفق به عقد تفاهم نامه همکاری به ارزش ۲۰۰۰ میلیارد ریال گردید

در راستای حضور شرکت عمران شهر جدید صدرا در نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری اینوکس ٢٠١٧ چندین قرارداد سرمایه گذاری با سرمایه گذاران علاقمند بسته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا علی مؤیدی سرپرست این شرکت ضمن اعلام این خبر گفت: نمایشگاه  معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور سالانه در راستای همسویی با تحولات جدید اقتصادی و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برگزار می گردد.

مؤیدی افزود: این نمایشگاه این امکان را برای تمام علاقه مندان فراهم کرده تا بتوانند همه اهداف خود را در فضای تخصصی با حضور و تبادل نظر با مدیران و دست اندرکاران حوزه های مختلف دنبال کنند.

وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در ابعاد مختلف بویژه بین المللی پر محتوا است و این رویداد مهم در واقع مهر تاییدی بر سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید است.

سرپرست شرکت عمران صدرا درخصوص حضور این شرکت در این نمایشگاه گفت: متخصصین شرکت عمران صدرا ضمن حضور در غرفه شهرهای جدید این نمایشگاه با سرمایه گذاران علاقمند به این حوزه تبادل اطلاعات نموده و تاکنون موفق به انعقاد سه تفاهم همکاری در زمینه های گردشگری و فرهنگی و احداث مراکز محله در شهر جدید صدرا با ارزش تقریبی۲۰۰۰ میلیارد ریال گردیده و مذاکرات متعددی نیز با شرکت های سرمایه گذاری مختلف از جمله شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب انجام داده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم اینگونه نمایشگاه ها برای اقتصاد رو به رشد ایران دستاوردهای بزرگی داشته باشند گفت: بیش از ۲۰۰ سازمان و شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند و توانمندی های صنایع ایران و در زیرمجموعه آن شهر جدید صدرا، از این طریق به شرکت های داخلی و بین المللی معرفی می گردد.

 

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است