در همایش شهرسازی هویت محله ایرانی مطرح شد: ایجاد حس تعلق و هویت در محله های شهر معاصر ایرانی اسلامی
۱۳۹۷-۰۹-۲۶
نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری
۱۳۹۷-۱۰-۰۸

در دیدار مسئولین و شهروندان شهر صدرا مطرح شد: آغاز عملیات اجرایی پارک ۵۵ هکتاری در آینده نزدیک

مدیران شهر صدرا به مسائل و مشکلات ساکنین مجتمع وحدت بتن این شهر رسیدگی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مدیران ارشد شهر صدرا با حضور در نماز جماعت مسجد شمس الشموس واقع در مجتمع مسکن مهر وحدت بتن با ساکنین این مجموعه دیدار کرده و به دغدغه ها و مشکلات آنان رسیدگی نمودند.

دکتر خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا دراین نشست پس از شنیدن مشکلات و کمبودات مجموعه وحدت بتن از زبان ساکنین آن، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع این عزیزان گفت: مجموعه عمران صدرا بر ایرادات و اشکالات موجود در مجموعه وحدت بتن واقف است و نهایت تلاش خود را جهت رفع این معضلات به کار خواهد گرفت. وی ادامه داد: متاسفانه در اجرای پروژه های مسکن مهر،دولت وقت به دلیل اینکه اغلب متقاضیان این پروژه ها از اقشار کم درآمد جامعه بوده اند، برای ایجاد سرپناه برای این افراد حداقل ها را در نظر گرفته است.

وی افزود: مجموعه مسکن مهر وحدت بتن جزو اولین پروژه هایی بوده است که پیمانکار طبق تعهدات خود در زمان مقرر به متقاضیان تحویل داده است وآورده متقاضیان این پروژه کمترین میزان آورده در میان پروژه های مسکن مهر شهرصدراست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: درست است که مجموعه های مسکن مهر استاندارد بالایی نداشته اند و بعضاً نظارت صحیحی بر ساخت آنها وجود نداشته است اما اینکه ساکنین پروژه های مسکن مهر به منازل خود عناوینی چون خوابگاه یا تبعیدگاه اطلاق می کنند کار نادرستی است و اینگونه برچسب ها زبان به زبان می گردد و اعتبار مجموعه را از بین می برد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا همچنین درخصوص ارائه خدمات به ساکنین این مجموعه نوید داد: شرکت عمران شهر جدید صدرا مطالعات طراحی پروژه عظیم پارک ۵۵ هکتاری با تمام امکانات را مقابل مجموعه مسکونی وحدت بتن به انجام رسانده است که به زودی مجوزات لازم آن گرفته شده و عملیات اجرایی آن درچندماه آینده آغاز خواهد شد.

وی افزود: همچنین مطابق مطالبه یکی از ساکنین محترم، کمبود خدمات ورزشی در مجموعه را مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود ظرفیت لازم، در این راستا کمک خواهیم نمود.

در این جلسه همچنین حاج آقا حسین نژادیان امام جمعه شهرصدرا، مهندس ملک زاده شهردار صدرا و مهندس دوانی ریاست شورای اسلامی این شهر به درد دل ساکنین گوش سپرده و در خصوص رفع مشکلات ساکنین تصمیماتی اتخاذ شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدیدصدرا

دیدگاه ها بسته شده است