حضور مدیرعامل شرکت عمران صدرا در جمع اهالی مسکن مهر ارژن یک
۱۳۹۵-۰۶-۲۵
تاکید نمایندگان مجلس بر سرعت عمل در اجرای طرح تصفیه خانه شهر صدرا
۱۳۹۵-۰۶-۲۸

خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا تاکید کرد: وفاق همیشگی شرکت عمران، شهرداری و شورای شهر صدرا هیچگاه به جدایی تبدیل نخواهد شد

تداوم همکاری های مشترک شرکت عمران و شهرداری صدرا در نشست مدیریتی، اجرائی روز گذشته در محل شرکت عمران مورد تاکید مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا و مهندس ملک زاده شهردار  این شهر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در این نشست که اتحادپور ریاست شورا و سایر اعضای شورای اسلامی شهر صدرا نیز حضور داشتند ضمن تبیین و دقت نظر پیرامون مسائل و سخنان مطرح شده در جلسات اخیر توسط برخی نمایندگان مجلس و مسئولین در شهر صدرا و نفی آن سخنان، موارد مورد علاقه دو ارگان اجرائی شرکت عمران و شهرداری صدرا مطرح و هماهنگی های لازم جهت تداوم همکاری ها و خدمات رفاهی مشترک به شهروندان صدرا مورد اجماع نظر قرار گرفت.

مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا این نشست را یک جلسه وفاق برشمرد و تاکید کرد: هیچ اختلافی از گذشته تاکنون بین شرکت عمران و زحمتکشان شهرداری و شورای شهر در جهت توسعه، عمران و رفاه شهروندان شریف شهر صدرا وجود نداشته و در آینده نیز این وفاق هیچگاه به جدایی تبدیل نخواهد شد. وی افزود: این نشست همدلی، مهر تاکیدی بر همین اندیشه بود که مورد نظر و تایید شهردار و شورای محترم شهر صدرا قرار گرفت.

خانی تاکید کرد: وفاق و همدلی همچنان سرلوحه برنامه های شرکت عمران، شهرداری و شورای شهر صدرا قرار دارد که با نظرات غیرکارشناسانه خدشه دار نخواهد شد.

بگزارش رسیده، زمینه های تعامل بیشتر پیرامون همیاری شرکت عمران در چگونگی رونق ساخت و ساز و همچنین بررسی موارد قانونی برخی تغییر کاربری ها در این نشست مشترک مورد هماهنگی قرار گرفت.

چگونگی بهبود خدمات شهری و ایجاد پارک و فضای سبز، همیاری شرکت عمران با شهرداری در بهسازی جاده های ورودی شهر صدرا و آماده سازی مسیرهای تردد درون شهری توسط شهرداری از دیگر مسائلی بود که در نشست سه جانبه شرکت عمران، شهرداری و شورای شهر صدرا مورد بحث حاضرین قرار گرفت و بر سرعت عمل در اجرای آنها تاکید گردید.

اضافه می گردد، تعیین اراضی مناسب با کاربری آرامستان توسط شرکت عمران و تحویل به شهرداری از دیگر توافقات این نشست و هم اندیشی بود.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است