همزمان با عید غدیر پایگاه اورژانس ۱۱۵خواجه نصیرالدین طوسی در شهر صدرا افتتاح شد
۱۳۹۵-۰۶-۳۱
شاگردان ناظم الشریعه، قهرمان ۵ دوره جام جهانی را حذف کردند
۱۳۹۵-۰۷-۰۱

خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا تأکید کرد: در شهر صدرا واگذاری زمین رایگان و بدون ترک تشریفات وجود ندارد

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در دیداری صمیمانه با کارکنان این شرکت ضمن تبریک و گرامیداشت اعیاد بزرگ قربان و غدیر گزارشی از عملکرد، رویکرد و سیاست های شرکت متبوع را ارائه داد.

وی با اشاره به عملکرد گروهی مدیران شهر صدرا گفت: خوشبختانه در دوره ای به سر می بریم که وفاق در مدیریت شهر بوجود آمده است و وظایف کاری بصورت روشن و بدون تداخل مشخص شده است؛ لدا هیچ فعالیتی از سوی این شرکت در مدیریت شهری عمران صدرا، موازی با شهرداری این شهر صورت نمی گیرد. مهندس خانی افزود: شرکت عمران صدرا در انجام فعالیت های شهری به شهرداری کمک می کند همچنانکه معادل ۱۰۰ میلیارد تومان زمین در قالب تهاتر در اختیار شهرداری این شهر قرار خواهد گرفت تا در قبال این همیاری زیرسازی و آماده سازی خیابان ها و کوچه ها به مرور توسط شهرداری انجام پذیرد. ضمناً شرکت عمران نیز در جهت تعریض محورهای دوکوهک، گلستان به صدرا و همچنین آماده سازی مسیر دسترسی شهر صدرا به سمت قره پیری و به سمت باجگاه زیرنظر وزارت راه و شهرسازی و خارج از محدوده شهری اقدام می نماید.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ضمن اشاره به برخی تغییر کاربری های غیرقانونی گفت: متاسفانه در شهر صدرا عده ای در دوره های پیشین به غلط مجوزهای تغییر کاربری از شهرداری این شهر مغایر با طرح تفضیلی دریافت نموده اند، درحالیکه تمام زمین های این شهر طبق کارشناسی دقیق و بر اساس قانون تعیین کاربری شده اند و این در حالیست که نیاز به این تغییر کاربری ها وجود نداشته است. وی افزود: هر شهری منطق و روح خودش را دارد و باید طبق آن ساخته شود.

مهندس خانی درخصوص چگونگی واگذاری زمین در شهر صدرا گفت: اقدامات مؤثر اخیر در شرکت عمران در آزادسازی بیش از ۱۰۰۰ هکتار از زمین های شهر صدرا برخی تصورات غلط را در اذهان عمومی بوجود آورده و برخی تعاونی ها و گروهها برای دریافت زمین رایگان به ما مراجعه کردند. وی ادامه داد: در صدرا زمین تنها از طریق مزایده واگذار می شود و شرکت عمران زمین رایگان و بدون ترک تشریفاتی ندارد.

مهدی خانی در انتها از کارکنان شرکت عمران خواست تا خود را با علم روز دنیا هماهنگ کنند و مطالعه خویش را افزایش داده، به رشد شرکت و شهر صدرا کمک کنند. وی همچنین مجموعه حال حاضر شرکت عمران صدرا را بهترین تیم تخصصی و فنی موجود دانسته و از تلاش های تمامی کارکنان مجموعه تشکر کرد.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است