عید قربان بر مسلمانان جهان مبارک
۱۳۹۵-۰۶-۲۰
خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا تاکید کرد: وفاق همیشگی شرکت عمران، شهرداری و شورای شهر صدرا هیچگاه به جدایی تبدیل نخواهد شد
۱۳۹۵-۰۶-۲۷

حضور مدیرعامل شرکت عمران صدرا در جمع اهالی مسکن مهر ارژن یک

دیدار حضوری مدیرعامل شرکت عمران صدرا با ساکنین مجتمع های مسکن مهر روز گذشته با استقبال شهروندان این حوزه روبه رو گردید.

مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در این دیدار گرم و صمیمی اعلام کرد: ارتباط نزدیک تر با ساکنین مسکن مهر و بررسی کیفیت زندگی در این مجموعه ها شهر را به سوی آرامش سوق می دهد.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا در نخستین دیدار حضوری از سری دیدار های دوره ای با ساکنین این مجموعه ها به بررسی معضلات و مسائل معیشتی ساکنین مجموعه عمران مارون پرداخت.

در این بازدید ساکنین و اعضاء هیئت مدیره مجموعه عمران مارون (ارژن ۱) در گفت و گو با مدیرعامل شرکت عمران، مشکلات و نواقص این مجموعه مسکونی را مطرح نمودند.

عمده ترین مسائل معیشتی مربوط به سیستم گازرسانی، آسانسور، روشنایی و تجهیزات آب و فاضلاب عنوان شد که بنا گردید مواردی که به پیمانکار مربوط می شود در زمان مشخص و محدود و با تعامل با ساکنین برطرف گردد. همچنین مهندس خانی درخصوص برطرف سازی دیگر مشکلات رفاهی مطرح شده در این مجموعه نظیر کمبود فضاهای سبز و ورزشی و .. نیز براساس راهکارهای قانونی که از سوی مهندس نریمان مدیرعامل محترم شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید ارائه گردیده است، قول مساعد داد.

 

                       روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است