بخشنامه عملکرد مجاز کاربری های شهری به تفکیک سطوح تقسیمات شهری
۱۳۹۵-۰۸-۰۹
مهدی خانی مدیرعامل شرک عمران صدرا اعلام کرد: • مراودات شرکت عمران صدرا با سرمایه گذاران در نمایشگاه بین المللی کیش گسترش می یابد.
۱۳۹۵-۰۸-۱۱

حضور شرکت عمران شهر جدید صدرا در هشتمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور

هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی به طور همزمان با میزبانی سازمان منطقه آزاد کیش امروز آغاز به کار می کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با توجه به تدابیر دولت در رفع موانع بین المللی و الحاق مجدد اقتصاد ایران به اقتصاد جهانی و جایگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در میزبانی از موج اول سرمایه گذاران خارجی در شهر کیش برگزار می گردد.
شرکت عمران شهر جدید صدرا به میزبانی از کلیه شهرهای جدید کشور با برپایی غرفه و حضور تعدادی از مدیران ارشد وکارشناسان مجرب و متخصص، در این نمایشگاه به معرفی فرصت های سرمایه گذاری عظیم شهر صدرا و کشور می پردازد.
این نمایشگاه در کنار دعوت گسترده از سرمایه گذاران خارجی و داخلی، فعالان اقتصادی، نهادهای مالی و پولی و متولیان پروژه های سرمایه پذیر، فرصت مناسبی را جهت بهره برداری و بسترسازی جذب سرمایه گذار فراهم آورده است.
لازم به ذکر است نمایشگاه Kish Invex2016 امروز ۱۰ آبان افتتاح می یابد و تا پنجشنبه ۱۳ آبان ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش – سالن خلیج فارس، از ساعت ۱۷ الی ۲۲ ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است