سرپرست شرکت عمران صدرا: با تاکید ویژه ریاست جمهور، پیگیر احداث راه دسترسی صدرا از مسیر قره پیری هستیم
۱۳۹۶-۰۸-۰۲
بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از غرفه شهرهای جدید در نمایشگاه kish invex 2017 + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۰۸-۱۱

حضور شرکت عمران شهر جدید صدرا در نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور

نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور با عنوان کیش اینوکس ۲۰۱۷ از ۸ تا ۱۱ آبان ماه در کیش برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، با توجه به حضور بسیاری از کشورهای دنیا در این نمایشگاه،  شرکت عمران شهرهای جدید با برنامه های بسیاری در جهت جذب سرمایه گذار خارجی در نمایشگاه، در نظر دارد با رونمایی از سایت سرمایه گذاری شهرهای جدید کشور و ارائه بسته های سرمایه گذاری به دو زبان به معرفی فرصت های سرمایه گذاری در شهرهای جدید کشور بپردازد.

نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری شهرهای جدید با حضور شهر جدید صدرا و  ۱۶ شهر جدید دیگر و بیش از ۱۳۰ پروژه سرمایه گذاری بزرگ در زمینه های تجاری ،اداری ، توریستی ،تفریحی ، ورزشی ، درمانی ، مترو ، صنعتی و تاسیسات شهری با میلیاردها ریال برآورد اولیه با در نظر گرفتن مشوق و تسهیلات متنوع جهت ارائه به سرمایه گذاران برگزار می شود.

همزمان با نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش، همایش بین المللی بازار سرمایه ایران با محوریت معرفی فرصت های سرمایه گذاری در شهرهای جدید امروز چهارشنبه ۱۰ آبان ماه از ساعت ۹ صبح در سالن همایش های کیش در حال برگزاری است .

همچنین در روز نخست این نمایشگاه، حسینعلی امیری معاون امور مجلس رییس جمهور با حضور در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری از غرفه شهرهای جدید بازدید کردکه از پتانسیل های سرمایه گذاری در شهرهای جدید به وی گزارشی ارائه شد.

گفتنی است، مقامات ارشد سیاسی و اقتصادی آلمان، سوئیس، ترکیه، هند، کره جنوبی، لبنان، انگلستان، یونان، فرانسه، قزاقستان، پاکستان، بلژیک، لوگزامبورگ، آفریقای جنوبی و اندونزی و چندین مقام ارشد از نهادهای ناظر و فدراسیون جهانی بورس‌ها و همچنین سفیر کره جنوبی، سفیر ترکیه و معاون اقتصادی سفارت فرانسه در این نمایشگاه و همایش حضور دارند که کیش به عنوان پل ارتباطی سرمایه‌گذاران خارجی و فعالین بازار سرمایه کشور محسوب می‌شود.

در این میان حضور ۱۸۰ شرکت کننده داخلی و ۴۰ شرکت خارجی در قالب هیأت های بین المللی بازدید کننده و مشارکت کننده از کشورهای آلمان، سوئیس، ژاپن، فرانسه، مالزی، روسیه، هنگ کنگ، انگلستان، یونان، ترکیه، هند، عمان و قزاقستان فرصت بسیار ارزشمندی برای آشنا کردن سرمایه گذاران و شرکت ها با مزیت های سرمایه گذاری درجزیره کیش است. همچنین علاوه بر شرکت کنندگان، بازدید کنندگان نیز با فعالیت ها و پتانسیل های شرکت ها آشنا می شوند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است