برگزاری همایش درختکاری در شهر جدید صدرا + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۱۰-۰۹
آغاز سال میلادی ۲۰۱۸
۱۳۹۶-۱۰-۱۱

تیم فوتسال شرکت عمران شهر جدید صدرا قهرمان شیراز شد

تیم فوتسال شرکت عمران صدرا موفق شد در مسابقات فوتسال پیشکسوتان ادارات شهرستان شیراز به مقام نخست نائل گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، تیم های شرکت کننده در این مسابقات شامل شرکت عمران شهر صدرا، شهرداری الف و ب، پتروشیمی، دایتی، لاستیک دنا، رامک، بیمارستان نمازی و اداره گاز بودند و مسابقات در دو گروه ۴ و ۵ تیمه برگزار شد که در این میان تیم های شرکت عمران شهر جدید صدرا، لاستیک دنا و پتروشیمی به ترتیب اول تا سوم شدند.

تیم عمران صدرا در این مسابقات با غلبه بر حریفان در دور مقدماتی به دور نیمه نهایی راه پیدا کرده، با نتیجه ۶ بر ۱ تیم پتروشیمی را شکست داد و به فینال مسابقات راه یافت. بازیکنان این تیم در مسابقه فینال نیز که با حضور انبوه تماشاگران کارخانه دنا برگزار گردید با نتیجه ۳ بر ۲ در وقت اضافه موفق به شکست این تیم و کسب مقام قهرمانی شدند.

شایان ذکر است این مسابقات هر ساله به همت اداره کار در باشگاه کارگران شیراز برگزار می گردد و شرکت عمران صدرا امسال برای نخستین بار در این مسابقات شرکت نمود.

در این دوره مسابقات شرکت عمران صدرا با ابراهیم زارعی – مجتبی صادقی – مجید اسماعیلی – علیرضا غفارنیا – داریوش احمدی – مازیار مازندرانی – علی یاربخت – محمود جمشیدی – صادق مرادی به عنوان بازیکن و به مربیگری سیدمحمد ناظم الشریعه شرکت نمود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است