حلول ماه ربیع الاول مبارک باد
۱۳۹۴-۰۹-۲۲
تلاش اعضاء جدید هیئت مدیره مجتمع وحدت بتن برای مدیریت بهتر این مجموعه
۱۳۹۴-۰۹-۲۴

تشکیل کارگروه مشترک عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران، شهرداری و شورای شهر صدرا

مجموعه مدیریتی شرکت عمران شهر جدید صدرا  به دیدار شهردار جدید این شهر رفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، نخستین نشست مشترک هیئت مدیره شرکت عمران و شهردار جدید صدرا با محوریت تشکیل کارگروه مشترک عمرانی، فرهنگی و اجتماعی تشکیل گردید.

مهندس مهدی خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در این نشست رشد و توسعه این شهر جدید را هدف اول کلیه مسئولین و مدیران دانسته و افزود: شرکت عمران موظف و علاقمند به رشد و توسعه شهر صدراست و در همین ارتباط تیم خبره و کارشناسان شرکت عمران آماده همکاری همه جانبه با شهرداری صدرا و مشورت به آنان است.

وی با اشاره به نفوذ برخی افراد در بخش های مختلف شهر صدرا گفت: متاسفانه فضای بورس بازی و رانت خواری در شهر صدرا وجود دارد و انگیزه برای انجام این دو مسئله بالاست و در این رابطه بسیاری از افراد صاحب نفوذ چشم طمع دارند؛ خانی از شهردار جدید صدرا درخواست کرد تا با توکل به خداوند و برداشتن گام های محکم موضوع افراد ذینفع و طمعکار را با دقت مراقبت نمایند. مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در این خصوص پیشنهاد داد: مجموعه مدیریتی شهر صدرا با همکاری شرکت عمران و شهرداری این شهر می تواند با راه اندازی یک مرکز نقل و انتقال مرکزی املاک شهری دست برخی رانت خواران را که از طریق بنگاههای املاک غیرموجه فعالیت می کنند از شهر صدرا کوتاه کند.

وی همچنین در خصوص تغییر کاربری ها و تخلفات شهری خاطرنشان کرد: تغییر کاربری ها، تفکیک ها و تراکم های ناخواسته ای در شهر صدرا رخ داده که به شهر آسیب های جدی وارد ساخته است و نیاز دارد که با همکاری دو اداره هرچه سریع تر تعیین تکلیف گردد.

خانی همچنین افزود: موضوع بازنگری بودجه و شهرسازی نیز از دیگر مواردی است که بایستی در شهر صدرا جدی گرفته شود زیرا سایر خدمات، حاصل طرح و برنامه موفق این دو موضوع است.

در ادامه این جلسه مهندس طهماسبی شهردار جدید شهر صدرا نشست های مشترک برای رفع دغدغه های موجود در شهر صدرا را خواستار شد و گفت: بایستی فضای کار و فعالیت به سمتی پیش برود که مسائل قبلی تکرار نگردد و اصلاح زیرساخت های موجود در شهرداری باید مدنظر قرار گیرد. وی افزود: مشارکت های مردمی در انجام طرح ها و برنامه ها و همراهی آنها باید بسیار دقیق انجام گیرد.

وی ضمن انتقاد از عملکرد جزیره ای مسئولین شهر صدرا خواست: نمی بایست هیچ فاصله ای بین شهرداری و شرکت عمران وجود داشته باشد و تشکیل یک کارگروه و حرکت هم سو در جهت اجرای برنامه های سطح شهر می تواند در این مقطع بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد.

وی همچنین ضمن اشاره به برخی رخدادهای سلیقه ای در سطح شهر صدرا گفت: شهرداری صدرا می کوشد از این پس هیچ اقدام و فعالیت سلیقه ای نداشته باشد و ملاک عملکرد خود را قانون قرار دهد.

شایان ذکر است در این نشست همچنین آقایان حاجی پور، باقری فرد، حیدرزاده، کهوا، عطایی، امامی و صفری از اعضای هیئت مدیره ، مشاورین و معاونین مدیرعامل شرکت عمران حضور داشتند که با ایراد سخنانی ضمن تبریک به مناسبت حضور شهردار جدید صدرا، نقطه نظرات خود را در خصوص راهکارهای توسعه و عمران هرچه بیشتر این شهر جدید بیان کردند.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است