سرمایه گذاران ترکیه در شهر جدید صدرا
۱۳۹۵-۱۰-۰۴
دو مسیر مترو شهر صدرا بررسی کارشناسی شد.
۱۳۹۵-۱۰-۰۶

تجلیل معاون وزیر راه و شهرسازی از سرمربی تیم ملی فوتسال ایران

معاون وزیر راه و شهرسازی از سرمربی تیم ملی فوتسال ایران تجلیل و بر حمایت از ورزشکاران تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا و به نقل از سایت شرکت عمران شهرهای جدید کشور، محسن نریمان در مراسمی ویژه در دیدار با سرمربی تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران که از کارمندان شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز می باشد، گفت: باعث افتخار مجموعه شرکت عمران شهرهای جدید کشور است که نیروهای ما علاوه بر خدمت خالصانه در حوزه مسکن، برای ایران عزیزمان افتخار آفرینی می کنند.

در این مراسم، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید به پاس قدردانی از تلاش های محمد ناظم الشریعه به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال ایران از اختصاص ۷۰میلیون تومان تخفیف خرید زمین به وی در شهرهای جدید خبر داد و برای تداوم این قهرمانی ها آرزوی موفقیت کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران نیز ضمن قدردانی از برگزاری این مراسم، از مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید رسماً درخواست کرد تا امکان تخفیف خرید زمین برای بازیکنان تیم ملی فوتسال که با تلاش فراوان و شایستگی، نائل به کسب مقام سوم ایران در مسابقات جام جهانی فوتسال کلمبیا ۲۰۱۶ شدند، فراهم آید.

گفتنی است، طبق مصوبه ای به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و تأیید وزیر راه و شهرسازی و هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید بنا شد تا مدال آوران مسابقات المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶ از تخفیف های ویژه ای جهت خرید زمین در شهرهای جدید بهره مند شوند که به پیشنهاد مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید این تسهیلات برای سرمربی تیم ملی فوتسال ایران نیز درنظر گرفته شد.

نریمان نیز درخصوص اختصاص این تسهیلات به بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران، قول پیگیری و مساعدت داد.

همچنین در این مراسم به پاس قدردانی از افتخارآفرینی های سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، تمبر اختصاصی محمد ناظم الشریعه را به وی اهدا کرد.

 

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

 

دیدگاه ها بسته شده است