خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا تاکید کرد: وفاق همیشگی شرکت عمران، شهرداری و شورای شهر صدرا هیچگاه به جدایی تبدیل نخواهد شد
۱۳۹۵-۰۶-۲۷
همزمان با عید غدیر پایگاه اورژانس ۱۱۵خواجه نصیرالدین طوسی در شهر صدرا افتتاح شد
۱۳۹۵-۰۶-۳۱

تاکید نمایندگان مجلس بر سرعت عمل در اجرای طرح تصفیه خانه شهر صدرا

با دعوت شرکت عمران، آقایان مهندس رضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و سردار کرم پور رئیس مجمع نمایندگان استان فارس و نماینده مردم فراشبند، فیروزآباد و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی با حضور در شهر صدرا به اتفاق مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران، چگونگی روند عملیاتی طرح های تصفیه خانه فاضلاب شرق صدرا و واحدهای مسکن مهر را مورد بازدید قرار داده و کارشناسان مربوطه توضیحات لازم را در هر پروژه ارائه و روند عملیاتی و اجرائی را تشریح کردند.

مسعود رضائی نماینده مردم شیراز در چهارمین بازدید خود از شهر جدید صدرا، همفکری و همیاری مسئولین این شهر جدید را کلید موفقیت و پیشرفت دانست و تصریح کرد: پیشرفت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهر جدید صدرا منوط به مدیریت هماهنگ و یکپارچه در شهر صدرا و استان فارس و حضور پررنگ تر  نمایندگان ادارات و ارگان ها در این شهر جدید است.

این نماینده خاطرنشان کرد: مدیریت جامع مهندس خانی در شهر صدرا افق روشنی را رو به روی ساکنین این شهر جدید نمایان می کند.

وی افزود: در بازدید امروز، ما توجه خاصی به فعالیت اداره آب و فاضلاب علی الخصوص سرعت عمل در اجرای طرح تصفیه خانه شهر صدرا داریم که از لحاظ زیست محیطی معضلاتی را برای ساکنین این شهر و همچنین شهر شیراز ایجاد کرده است. وی افزود: با مذاکره و هماهنگی با اداره آب و فاضلاب روند برطرف سازی این معضل را سریع تر خواهیم کرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما در شهر صدرا نیازمند نگاه جدید نمایندگان شهر و استان هستیم تا شهری مطابق با شأن مردم بسازیم؛ راه توسعه صدرا وحدت و هم پوشانی است.

وی ضمن اشاره به رکورد دار شدن استان فارس از نظر خشکسالی در سطح کشور گفت: متاسفانه دخالت انسان ها در محیط زیست و توجه یک بعدی به جایگاه کشاورزی استان معضلات کم آبی را بوجود آورده است که در صورت عدم اصلاح این روند خسارات جبران ناپذیری بوجود خواهد آمد. وی تاکید کرد: در شهرهای جدید از جمله صدرا نیز لازم است با دیدگاه کارشناسانه، ضمن جلوگیری از بین رفتن آب شرب و استفاده از پساب فاضلاب تصفیه شده، به گسترش فضای سبز و حفظ محیط زیست بپردازیم. رضایی تاکید کرد: در حل و رفع مسائل کشور بایستی بدون شعار، سیاست زدگی و سطحی نگری به انسانهای عالم احترام بگذاریم و از آنها الگو بگیریم.

کورش کرم پور رئیس مجمع نمایندگان فارس نیز طی این بازدید علت اصلی حضور خود در شهر صدرا را کمک به تسریع روند تکاملی شهر صدرا بخصوص در دو حوزه تصفیه خانه فاضلاب و تکمیل پروژه های مسکن مهر و دستیابی به رضایت ساکنین این شهر جدید خواند.

وی افزود: اینجانب پیش از ورود به مجلس نیز همکار عمرانی استان بوده و با جزئیات نسبت به مسائل شهر صدرا آگاهی دارم.

سردار کرم پور همچنین عدم حضور نمایندگی ادارات و سازمانها در شهر صدرا و عدم هماهنگی در برخی ارگان ها را علت برخی کمبودها در شهر صدرا دانست و ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت عمران و تلاشهای او افزود: مهندس خانی فرزند انقلاب و از جنس مردم است.

وی همچنین گفت: نمایندگان مجلس انسان های متعهد و درستکاری هستند و فراموش نشود که این نمایندگان با دولتی همکاری می کنند که ۵۲۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت قبل به آن تحمیل شده است.

شایان ذکر است ضمن بازدید نمایندگان مجلس از محدوده کارگاه عملیاتی تصفیه خانه فاضلاب شرق شهر صدرا، پیمانکار این طرح روند اجرایی برپایی کارگاه تا کنون را برشمرد. همچنین در جریان بازدید آقایان رضایی و کرم پور از دبستان در حال تکمیل شهدای هسته ای و همچنین مسکن مهر بناسازان رمضان نیز پیمانکاران مربوطه جزئیات طرح ها و درصد پیشرفت عملیاتی هر پروژه را تشریح کردند.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است