بازدید استاندار فارس از مسیرهای دسترسی جاده باجگاه و دوکوهک +گزارش تصویری
۱۳۹۸-۰۲-۰۳
دومین جلسه کلاس و کارگاه دانش افزایی فوتسال
۱۳۹۸-۰۲-۰۸

به میزبانی شهر جدید صدرا: نمایشگاه ۶۰ اثر خوشنویسی از سه استاد برجسته معاصر تاریخ ایران

نمایشگاه آثار خوشنویسی دستخط ۳  با آثار برجسته ای از سه هنرمند معاصر کشور در  مجموعه سرزمین سبز شهر جدید صدرا برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، ۶۰ اثر از ۳ استاد برجسته معاصر ایران، آقایان غلام‌حسین امیرخانی، علی شیرازی و مجتبی ملک‌زادهدر سه رشته نستعلیق و شکسته نستعلیقدر نمایشگاه خوشنویسی دست خط ۳، به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه‌ خوشنویسی دست خط ۳ با همت شرکت عمران شهر جدید صدرا، شهرداری صدرا، انجمن خوشنویسان و اداره کل فرهنگ و ارشاد استان فارس و با حضور استاندار فارس، مسئولین استانی و اساتید خوشنویسی، هنرمندان و هنرجویان، روز شنبه ۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ در مجموعه سرزمین سبز صدرا ( گرین لند)، افتتاح وبرای بازدید عموم به مدت یک هفته  از ساعت ۱۱ الی ۲۰ به معرض نمایش قرار می گیرد.

خوشنویسی به عنوان یکی از هنرهای اصیل اسلامی و ایرانی و از والاترین هنرهای قدسی است که به دلیل ارتباط آن با شعر و قرآن، زیباترین، جامع‌ترین و پاک‌ترین هنرها  بشمار می آید.

مسئولین شهر جدید صدرا پشتیبانی و همراهی خود را با فعالیت های فرهنگی و هنری اعلام می دارند و برای همراهی با تمام دستگاه‌ها و هنرمندان که قصد انجام این چنین فعالیت‌هایی را دارند، اعلام آمادگی می نمایند .

بر اساس این گزارش، از جامعه خوشنویسان، هنرمندان، هنرجویان و مردم علاقه‌مند برای حضور در این نمایشگاه و دیدن آثار فاخر سه استاد خوشنویسی کشور دعوت بعمل می آید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدر ا

دیدگاه ها بسته شده است