عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید خبر داد: یک هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهر های جدید
۱۳۹۶-۰۸-۱۵
مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر صدرا معارفه شد.
۱۳۹۶-۰۹-۰۱

به میزبانی شرکت عمران؛ جلسه هماهنگی مطالعات مسیر قطار برقی صدرا- شیراز برگزار شد

جلسه بررسی مطالعات اجرایی قطار برقی صدرا- شیراز در شرکت عمران شهر جدید صدرا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، جلسه هماهنگی تعیین مسیر و امکان سنجی استفاده از حریم یا خط راه آهن موجود جهت قطار برقی صدرا در شرکت عمران صدرا تشکیل شد.

علی مؤیدی سرپرست شرکت عمران صدرا در خصوص این جلسه گفت: در پی تلاشها و پیگیری های این شرکت و به منظور رفاه حال شهروندان صدرا، قطار شیراز در ادامه و بصورت یکپارچه به شهر جدید صدرا متصل می گردد.

وی افزود: در ادامه جلسات داخلی برگزار شده، طی این جلسه که باحضور متخصصین راه آهن و شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید برگزار گردید مقرر شد مشاور قطار برقی صدرا با هماهنگی قطار شهری شیراز و شرکت راه آهن، شیوه های استفاده از ظرفیت راه آهن موجود و یا طراحی خطی به موازات آن را امکان سنجی نماید.

وی در آخر اضافه کرد: نقش بارز قطار برقی در تسهیل حمل و نقل و حفظ محیط زیست بر کسی پوشیده نیست و شرکت عمران شهر صدرا مفتخر است با اجرای این طرح گامی دیگر در جهت رفاه هرچه بیشتر ساکنین شهر سبز صدرا بردارد.

شایان ذکر است در این جلسه با هماهنگی دفتر حمل و نقل و ترافیک شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید و مدیر مطالعات خط ۳ قطار شهری شیراز، زمین دپو با درنظر گرفتن ظرفیت مورد نیاز قطاربرقی شماره ۳ شیراز تعیین تکلیف گردید.

در این جلسه توکلی مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید، قارداشی مدیرکل مهندسی و تأسیسات شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، قمری نژاد مدیر بهره برداری شرکت راه آهن، ولدی مدیرکل راه آهن استان فارس، رضایی مدیر مطالعات خط ۳ قطار شهری شیراز، مشاورین قطار برقی صدرا و اعضاء هیأت مدیره شرکت عمران و کارشناسان مربوطه حضور داشتند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است