فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای
۱۳۹۸-۰۲-۱۵
برگزاری جلسه توجیهی نیروهای حفاظت فیزیکی
۱۳۹۸-۰۲-۳۰

بهره برداری ازدو مسجد در شهر جدید صدرا

مسجد امام جعفرصادق(ع) و  مسجد فاطمه الزهرا (س)  با حضور امام جمعه صدرا، مدیر عامل شرکت عمران صدرا، هیات امنا مسجد و جمعی از اهالی محله جهت استفاده شهروندان  از شب های لیالی قدردر شهر جدید صدرا به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور مدیر عامل این شرکت در آیین بهره برداری از مساجد ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات، گفت: طی ۳ سال اخیر ۱۰ مسجد در محدوده های مختلف صدرا توسط شرکت عمران صدرا ساخته شده که دو مسجد هم امروز مورد بهره برداری قرار گرفت که در مجموع ۱۲ مسجد با اعتبار بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

وی خبر داد: دو مجموعه فرهنگی فاخر به نام مسجد امام حسین (ع) و فرهنگ سرای قرآن که بعد از سه سال وقفه سال گذشته استارت خورد و هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد و همچنین مصلی بزرگ شهر صدرا که مراحل پایانی انتخاب پیمانکار را طی می کند با عید فطر امسال عملیات اجرایی ساخت آن آغاز می شود.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا  در بخش دیگری از سخنان خود  به حفظ  و حراست از مسجد اشاره کرد و افزود: حفاظت و صیانت از مسجد به عهده هیات امنای مسجد و همه شما شهروندان است که حساسیت داشته و نظارت کنید و از اموال و ساختار کالبدی مسجد مراقبت کنید.

امام جمعه شهر جدید صدرا در این مراسم گفت: هیات امنای مساجد و شهروندان در فعال سازی این پایگاه عبادی-سیاسی کوشا باشند تا این مکان به عنوان پایگاه قوی فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و عبادی تلقی شود و امیدوارم منشا خیر و برکت برای شهروندان این منطقه باشد.

بر اساس این گزارش، مسجد امام جعفر صادق (ع) به مساحت ۱۴۴۳ متر مربع و زیربنای ۴۴۳ مترمربع دارای یک واحد تجاری واقع در منطقه کشاورزی شهر صدرا و مسجد فاطمه الزهرا (س) با مساحت ۸۶۷ مترمربع و زیربنای ۵۴۶ مترمربع دارای دو واحد تجاری در سایت مسکن مهر امام رضا شهر صدرا واقع شده است که به دلیل یکسری نواقص تاسیساتی به بهره برداری نرسیده بود که هم اکنون طی دوهفته اخیر به همت شرکت عمران شهر جدید صدرا تکمیل و آماده سازی شده و تاسیسات، سیستم صوتی، سرمایشی، نورپردازی و … آن نصب و به بهره برداری رسید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است