تکمیل طرح فاضلاب شهر صدرا در اولویت امور عمرانی فارس قرار گرفت
۱۳۹۶-۰۲-۰۴
مهرآبادی در جمع مدیران عامل شهرهای جدید مطرح کرد: اگر لازم باشد برای تکمیل مسکن مهر شبانه روزی کار می کنیم
۱۳۹۶-۰۲-۱۱

برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز فارس و نقش شرکت عمران صدرا در این عرصه

در راستای گسترش فرهنگ مشارکت در توسعه فضاهای آموزشی، نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان با هدف تجلیل و تکریم از خیرینی که در امر مقدس مدرسه سازی مشارکت می‌کنند و روز گذشته با حضور افشانی استاندار فارس، نظرپور معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، میرباقری رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان فارس، مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا و دیگر مقامات استانی در شهر صدرا برگزار گردید.

استاندار فارس در این آیین با اشاره به نقش علم در پیشرفت جوامع، تاکید کرد که کسی قدرتمندتر است که علم بیشتری داشته باشد.

سید محمدعلی افشانی اضافه کرد: خیرین نقش موثری در فرآیند تعلیم و تربیت کشور دارند و با عملشان معلمان، دانش آموزان، مدیران و دیگر افراد جامعه را تربیت می کنند. وی ادامه داد: خیرین افراد نیک اندیشی هستند که نه تنها مدرسه بلکه فرهنگ می سازند و دیگران را وادار می کنند که در مسیر درستی که خود قدم گذاشته اند گام بردارند .

 افشانی یاد و خاطره خیرین مدرسه سازی را که سال گذشته و امسال به دیار باقی شتافتند را گرامی  داشت و افزود: این خیرین توشه خود را قبل از خود به سرای باقی فرستادند و بر سر آن سفره نشستند و نامشان برای همیشه در این کشور و استان ماندگار است و فراموش نخواهند شد.

 در این مراسم رییس مجمع خیرین مدرسه ساز فارس گزارشی از روند تلاشها و اقدامات صورت گرفته توسط خیرین را تشریح و اعلام کرد: بیش از سه هزار و سیصد شخص و سازمان حقوقی در فارس در عرصه مدرسه سازی فعال هستند.

اضافه می گردد شرکت عمران شهر جدید صدرا در راستای اعتلای فرهنگ تعلیم و تربیت و مشارکت در عرصه مدرسه سازی تا کنون ۱۰ مدرسه در شهر صدرا در مقاطع مختلف دبستان، راهنمایی و دبیرستان ساخته و ۲ مدرسه در دست ساخت دارد و اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال هزینه کرده است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است